Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Divoký podzim v Ulici: Nevěrník Maléř je v pasti, Šárka prozradila důležitý detail

+ Dalších 30 fotografií
Po prázdninové pauze se na televizní obrazovky opět vrátí seriál Ulice. Představitelka jedné z hlavních postav Malvína Pachlová (27) prozradila, co čeká číšnici Šárku. Martina Maléře se evidentně nechce vzdát a pořádně přitlačí. S něčím takovým ale rozhodně nepočítala podváděná Veronika Maléřová. Kam se posune vztah Maléře a Šárky?

Martin Maléř odešel od rodiny za milenkou Šárkou a Veronika se pokouší začít znovu. O nápadníky nouzi nemá, zato sebevědomí jí schází. V navázání nového vztahu jí brání i její vlastní zásady. Blančin kamarád, zubař Patrik, ale umí být vytrvalý. Veronika se mu líbí čím dál víc a ona si musí přiznat, že chvíle v jeho přítomnosti jsou příjemným odlehčením od každodenních starostí.

A těch není málo. Martin tlačí na rozvod, na který Veronika není připravená, Filip rozchod rodičů nenese lehce a jejich pozornost si získává průšvihy. O obrovské překvapení se Maléřovým postará jejich dcera Rozina, která se z letního pobytu v Americe vrací s velkou novinkou: je zasnoubená s Victorem.

A to není jediná novinka, kterou se rodičům chystá sdělit. Jak příval nečekaných zpráv Maléřovi vstřebají? Číšnice Šárka nechce nechat nic náhodě a Martina si pořádně pojistit. Proto navrhne téma rozvod. Martinovi tak definitivně došlo, že už není cesty zpět.

„Martin bude mít samozřejmě pořád nějakou vazbu ke své rodině a moje postava Šárky bude řešit, jak moc je silnější tahle vazba než jejich vztah,“ prozradila eXtra.cz herečka Malvína Pachlová s tím, že to bude ještě hodně divoké.

Související články

Další články