Tomáš Novotný s Tomášem Zástěrou už se nemusejí trápit problémem, jak spolu moderovat Snídani s Novou, když spolu rok nemluví.

Podle informací eXtra.cz dvojice na Nově na hodinu skončila a bylo to prý hodně bizarní!

„Novotný odcestoval do Kostariky a vzkázal, že už se nikdy nevrátí, zešílel,“ řekl nám k veletoči obvykle dobře informovaný zdroj z čínského velvyslanectví, které Novotného nesnáší, protože poslední rok inklinuje k Tibetu a východním filozofiím.

Je veřejným tajemstvím, že oblíbený moderátorský tandem spolu mluvil jen a pouze ve vysílání, po kterém odcházeli chlapci každý rovnou ze studia na jinou světovou stranu. Novotný před rokem nevydýchal „zradu“ věčného parťáka, který po kolegově hodinovém vyhazovu z Evropy 2 v éteru nejoblíbenější stanice zůstal a nedržel tak se siamským dvojčetem basu.

Definitivní rozklad dvojice a aktuální vývoj nejsou jen nějakou pomstou Novotného za zradu. Moderátor v poslední době nemluví o ničem jiném než o očistě duše, nosí nechutný plnovous a sní o životě poustevníka ve větvoví stromů, kde hodlá meditovat do konce svých dnů.

„Moderátorské duo Tomáš a Tomáš je divácky vnímáno jako jeden celek. Tomáš Novotný se nedávno prozatím na dobu neurčitou přesunul do zahraničí, a tak jsme se společně s Tomášem Zástěrou domluvili na neprodloužení smlouvy. Oběma Tomášům přejeme mnoho dalších pracovních a životních úspěchů. V blízké době se divákům představí nová moderátorská dvojice. Můžeme prozradit, že oba moderátoři na obrazovce TV Nova už působí a divákům jsou známí,“ sdělila nám k věci za Novu PR koordinátorka Alžběta Címová.

Obvykle zdrženlivý a skromný Zástěra naznačuje velké rozpaky, ale zůstal člověkem: „Co na to říci?? Nepopírám, že mě to nepřekvapilo, a to bohužel i nepříjemně. Je to ale jeho rozhodnutí a já musím svoje další kroky směrovat sám… Necítím žádnou zásadní nenávist vůči jeho osobě, beru to jako výzvu do dalších sólo projektů,“ řekl nám v reakci na překvapivý tah svého bývalého kamaráda.

TV Nova tak zažívá divoký pátek. Nečekaně řeší náhradu za ranní dvojici Tomášů (dočká se konečně Hana Mašlíková?) a k tomu přišla ranní kudla do zad od Leoše Mareše, který měl moderovat podzimní SuperStar, ale dnes se ukázalo, že na Nově na tři sta let dospíkroval.

Dostane Zástěra nakonec přeci jen šanci ve dvojici s někým jiným? Nebude to právě on, kdo nakonec dostane nabídku na SuperStar? Dostane vůbec nějakou? A co si na Nově celkově počnou? To jsou otázky, na které budeme brzy znát odpověď a bude určitě zajímavá!

V tichosti vám můžeme prozradit, ale nikde to neříkejte, že reálně to vypadá na nový tandem Hana Mašlíková – Petr Říbal, ale od nás to nemáte!

Tipy redakce eXtra na novou dvojici pro Snídani s Novou:

Hana Mašlíková – Josef Kokta (u počítače Michal Kadlec)

Pavel Novotný – Anife Vyskočilová (simultánní překlad Novotného z češtiny a Vyskočilové z bulharštiny – Ondřej Hejma, u počítače Ivana Gottová)

Gabriela Partyšová – Ornella Štiková (u počítače Josef Kokta)

Emma Smetana – Josef Rychtář (u počítače Zdeněk Macura)

Tipy redakce eXtra na moderátorskou dvojici SuperStar, která nahradí Leoše a Tinu:

Ewa Farna – Ivan Trojan

Hana Mašlíková – Jiří Krytinář

Ladislav Hruška – Zdeněk Pohlreich

Jiří Langmajer – Simon Štekl

Jan Bendig – Artur Štaidl

Martin Michal – Kateřina Brožová

Petra Faltýnová – Monika Marešová