Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Divoký Like House je tu: Čtyři žhavé kočičky už s chlapci dovádějí ve vile

Reality show Like House je tady: Kdo dovádí ve vile?
Zdroj: Se souhlasem Lady Horové a Barbory Stříteské
+ Dalších 19 fotografií
Reality Show

Parta influencerů, čtyři sexy krásky, tři měsíce a jedna vila! Televize Prima v pondělí 19. dubna zařadí do vysílání po páté odpoledne zbrusu novou reality show s názvem Like House, ve které se představí skupina různorodých influencerů, známých především ze sociálních sítí TikTok, Instagram a YouTube. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. 

Reality show Like House je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Skupina influencerů bude trávit společný čas v jedné vile za přítomnosti kamer, a diváci tak budou mít možnost dívat se pod pokličku tvůrcům obsahu a zábavy, které sledují na sociálních sítích statisíce lidí. „Přinášíme na obrazovky unikátní pořad, který má ambici zaujmout nejen mladé diváky, ale také jejich rodiče. Těm jsou sociální média často vzdálená, a díky této reality show konečně poznají současný svět mladých lidí,“ říká programový ředitel televize Prima Roman Mrázek.

Každá epizoda nové reality show bude postavena na třech základních pilířích. „Za prvé bude štáb natáčet každodenní život influencerů. Za druhé uvidíme, jak se vypořádají s úkoly a výzvami, které odkryjí jejich pravý charakter, a za třetí budeme sledovat jejich boj o diváckou přízeň a výhru ve výši půl milionu korun,“ vysvětluje kreativní producent Pavel Nosek.

Kteří influenceři se tedy do vily na začátku dubna nastěhují? Budou to Tomáš Běhounek (Tomi, @imtomi_), Lada Horová (Láďa, @laaduska_official), Adam Kajumi (Adam, @adamkajumi), Marie Rosecká (Maru, @maru_rosecka), Barbora Stříteská (Barča, @barbarastriteska), Jan Svěcený (Honza, jenisek_) a Marek Valášek (Marek, @datel_marek).

Výstup z komfortní zóny

Každý ze soutěžících bude svou osobností a vystupováním bojovat o přízeň diváků, kteří prostřednictvím hlasování určí vítěze. Aby diváci měli možnost influencery dobře poznat ze všech stránek a pečlivě se rozhodnout, komu dají svůj like, čeká soutěžící celá řada úkolů a výzev. „Cílem je, aby influenceři vystoupili ze své komfortní zóny a překonali sami sebe. Třeba je vyzveme, aby se otužovali nebo skočili padákem,“ přibližuje kreativní producent Pavel Nosek. „A samozřejmě, když spolu budou mladí lidé žít na jednom místě, začnou se mezi nimi utvářet vztahy, sympatie i antipatie,“ dodává.

Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. „Každý z hostů bude mít za úkol něco trochu jiného podle oboru, ve kterém vyniká. Pozveme třeba profesionálního choreografa, který účastníky naučí taneční dovednosti, nebo zpěváka, který je pomůže rozezpívat,“ říká Nosek. Influenceři se také, pokud to epidemiologická situace dovolí, podívají na nejrůznější místa mimo vilu. Svou fyzickou zdatnost si například otestují v lanovém centru.

Divácké hlasování bude probíhat prostřednictvím speciální mobilní aplikace. Divák bude mít během vysílaní každé epizody k dispozici dva lajky a jeden dislajk, kterými ohodnotí aktuální chování jednotlivých influencerů. Na konci celé reality show se lajky-hlasy sečtou a soutěžící, který jich bude mít nejvíc, se stane vítězem a obdrží výhru ve výši půl milionu korun. V aplikaci diváci najdou také další obsah související s děním ve vile.

Dovádění v luxusu v křivoklátských lesích

Influenceři se společně nastěhovali do vily nedaleko Berouna ve Středočeském kraji. K dispozici mají tři ložnice, dvě koupelny, terasu, posilovnu, saunu, bazén i vířivku. O romantické momenty se postará zahrada se spoustou zákoutí uprostřed křivoklátských lesů s výhledem na hrad Točník. Osazenstvo tvoří čtyři kluci a čtyři holky a už spolu ve vile vesele dovádějí. Že jsou zejména dámy úplná pastva pro oči, se přesvěčdte v galerii.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy