Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Divoký anděl znovu na obrazovkách: 10 zajímavostí, které jste o legendární telenovele nevěděli

Divoký anděl znovu na obrazovkách: 10 zajímavostí, které jste o legendární telenovele nevěděli
Zdroj: Telefé International
+ Dalších 18 fotografií
fakta
Legendární telenovela Divoký anděl se v pondělí znovu vrací na obrazovky televize Prima LOVE. Diváci si tak mohou opět vychutnat příběh Milagros a Iva, který byl na konci 90. let naprostým hitem. Ačkoliv si seriál zamilovalo mnoho lidí, jen málo z nich ví, jaké zajímavosti se s ním pojí.

Pro milovníky romantických příběhů si televizní stanice Prima LOVE přichystala opakování legendární telenovely Divoký anděl Na obrazovky se tak vrátí nádherná Milagros i Ivo, které si před lety zahráli Natalie Oreiro a Facundo Arana

Příběh telenovely Divoký anděl z roku 1998 začíná v jednom obyčejném argentinském klášteře, v jehož čele stojí úctyhodný otec Manuel. Právě v tomto klášteře žije od narození sirotek Milagros, které ale všichni přezdívají Cholito. Mili zbožňuje fotbal a jeho hraním tráví většinu času. Chodí oblékaná jako kluk a jejím poznávacím znamením je červená čapka a prořízlá pusa. Protože je Milagros osmnáct, musí z kláštera, který funguje jako dětský domov, odejít. Práci dostane v honosné vile boháčů Di Carlových jako služka.

Zajímavosti o seriálu Divoký anděl

  • Jméno Milagros znamená v překladu zázrak.
  • Postava Cholito, která se chovala spíše jako chlapec než dívka, byla pro Natalii Oreiro velkou výzvou. Aby správně zachytila svou roli, chodila po ulicích města a naslouchala rozhovorům teenagerů. Seznámila se tak s jejich mluvou a pochytila slangové výrazy.
  • Mariana Arias, která ztvárnila Andreu, je v Argentině dobře známou modelkou. Roli však dostala náhodou přes konkurz.
  • Divoký anděl byl dvakrát prohlášen za telenovelu roku při vyhlašování nejdůležitějších argentinských cen Martin Fierro.
  • Původně byla úvodní píseň nazpívána klučičí skupinou MDO, producenti se ale na poslední chvíli rozhodli ji změnit na píseň Cambio dolor od samotné Natalie Oreiro.
  • Natalia Oreiro si během natáčení vymkla kotník a scénáristé museli přepisovat scénář. Díly, které natáčela zraněná, se vyznačují tím, že v nich výjimečně neběhá, neposkakuje či netančí a většinou jen sedí.
  • Natalia Oreiro a Facundo Arana se znali už před natáčením a dodnes jsou skvělými kamarády.
  • Hlavní představitelka Natalia Oreiro nosí v celém seriálu ponožky, protože má na noze u kotníku tetování, které by bylo pro její postavu vyrůstající v klášteře nevhodné. Její tetování bylo do seriálu zakomponováno až po dvou stovkách epizod, kdy si ho podle scénáře nechala vytetovat Milagros.
  • Divoký anděl se natáčel i 12 až 14 hodin denně.
  • Natalia a Facundo si často přímo na natáčení pozměnili scénář. Tvůrcům se jejich spontánnost líbila, a proto většinu improvizovaných scén v seriálu nechali.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy