Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Divoký anděl z Argentiny se vrací: Jak se po letech změnili Mili a Ivo

Divoký anděl z Argentiny se vrací: Jak se po letech změnili Mili a Ivo
Zdroj: Telefé International
+ Dalších 17 fotografií
galerie
Argentinskou telenovelu milovali diváci v devadesátých letech po celém světě a Češi nebyli výjimkou. Hlavních postav nezkrotné Milagros a sukničkáře Iva se zhostili Natalia Oreiro (43) a Facundo Arana (48). Jak se tito dva velmi talentovaní herci od natáčení proměnili? Podepsal se na nich vůbec zub času?

Příběh telenovely Divoký anděl z roku 1998 začíná v jednom obyčejném argentinském klášteře, v jehož čele stojí úctyhodný otec Manuel. Právě v tomto klášteře žije od narození sirotek Milagros, které ale všichni přezdívají Cholito. Mili zbožňuje fotbal a jeho hraním tráví většinu času. Chodí oblékaná jako kluk a jejím poznávacím znamením je červená čapka a prořízlá pusa. Protože je Milagros osmnáct, musí z kláštera, který funguje jako dětský domov, odejít. Práci dostane v honosné vile boháčů Di Carlových jako služka.

Natalia Oreiro

Role Milagros se zhostila herečka a zpěvačka Natalia Oreiro. Milagros si diváci pamatují jako ušmudlanou dívku s velmi chlapeckým stylem oblékání i chování. Natalia je pravým opakem své postavy a dokonce ani po čtyřicítce ze svého půvabu neztrácí ani za mák. Její postavu by jí mohla závidět kdejaká mladší kolegyně a po vráskách na jejím obličeji není ani stopy. Ačkoliv doby největší slávy už má Natalia dávno za sebou, herectví i zpěvu se i nadále intenzivně věnuje. Hraje v seriálech a jen za rok 2019 natočila hned tři filmy. Navíc se dá říct, že nestárne, ba naopak, snad i vypadá lépe a lépe. Zub času se na ní nikterak nepodepisuje a věk je pro ni jen číslo.

Facundo Arana

Díky telenovele byl Facundo Arana coby Ivo Di Carlo jedním z idolů konce devadesátých let. Jeho pronikavé modré oči okouzlily nejednu divačku v době, kdy byl Divoký anděl naprostým hitem. Naštěstí pro ně se u Arany ani více než 20 let po natáčení skoro nic nezměnilo. Úspěch z devadesátek si Facundo Arana naposledy zopakoval v roce 2006 telenovelou Jsi můj život, kde opět hrál s Oreiro, herectví se stále věnuje. Jeho seriály a filmy jsou známé spíše v Argentině a na české obrazovky se nedostávají. V galerii se ale můžete podívat na to, jak on a jeho seriálová láska vypadají dnes.

Související články

Další články