Kdo nesnášel telenovely a hudbu Natalie Oreiro, měl to na přelomu tisíciletí těžké. Byla úplně všude. Z nějakého nepochopitelného důvodu si ji oblíbila plus minus třetina zeměkoule, která se týden co týden třásla nedočkavostí, co zase prořízlá huba Milagros v Divokém andělovi vyvede. Populární byla pochopitelně i u nás, kromě jiných vystoupení v rámci turné po Evropě vystoupila na Českém slavíkovi 2000, kde Lucii Bílé předávala cenu.

Jak její popularita v Evropě raketově vylétla, stejnou rychlostí spadla a po pár letech si na ni skoro nikdo nevzpomněl. Maximálně tak při repríze Divokého anděla. V Jižní Americe je ale pořád za hvězdu první kategorie. Role Milagros, kterou sehrála v roce 1998, jí přinesla fenomenální úspěch, po němž se jí role jen hrnuly. Ještě v témže roce byla obsazena do filmu Argentinka v New Yorku. Komedii kritici přijímali vlažně, zato diváci se po Natalii mohli utlouct a film nakonec v návštěvnosti přeskočil velkofilm Titanic.

Dnes je Natalii osmatřicet, vychovává tříletého syna Merlína Atahualpa (jo, čtete správně, Merlína) a je vdaná za o dvacet let staršího rockera. V Argentině je dodnes populární (mimochodem ona sama je z Uruguaye) a po mateřské dovolené se znovu vrátila k filmu a seriálům. Naštěstí už nedostává diblíkovské role, ale zahrála si dokonce i v historickém dramatu.