Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Divoký anděl je zpět po 17 letech: Takhle dneska vypadá nejslavnější služka Milagros

Natálka už je vdanou paní a maminkou, je ale snad ještě krásnější.
Zdroj: Profimedia.cz
K přelomu tisíciletí patřily dvě věci: strach z blackoutu v prvních vteřinách roku 2000 a všudypřítomná Natalia Oreiro. Byla všude - v televizi, v rádiu, v každém druhém časopise. Všichni milovali ji a především pak telenovelu Divoký anděl. Jak dnes vypadá slavná hlavní hrdinka Milagros?

Kdo nesnášel telenovely a hudbu Natalie Oreiro, měl to na přelomu tisíciletí těžké. Byla úplně všude. Z nějakého nepochopitelného důvodu si ji oblíbila plus minus třetina zeměkoule, která se týden co týden třásla nedočkavostí, co zase prořízlá huba Milagros v Divokém andělovi vyvede. Populární byla pochopitelně i u nás, kromě jiných vystoupení v rámci turné po Evropě vystoupila na Českém slavíkovi 2000, kde Lucii Bílé předávala cenu.

Jak její popularita v Evropě raketově vylétla, stejnou rychlostí spadla a po pár letech si na ni skoro nikdo nevzpomněl. Maximálně tak při repríze Divokého anděla. V Jižní Americe je ale pořád za hvězdu první kategorie. Role Milagros, kterou sehrála v roce 1998, jí přinesla fenomenální úspěch, po němž se jí role jen hrnuly. Ještě v témže roce byla obsazena do filmu Argentinka v New Yorku. Komedii kritici přijímali vlažně, zato diváci se po Natalii mohli utlouct a film nakonec v návštěvnosti přeskočil velkofilm Titanic.

Dnes je Natalii osmatřicet, vychovává tříletého syna Merlína Atahualpa (jo, čtete správně, Merlína) a je vdaná za o dvacet let staršího rockera. V Argentině je dodnes populární (mimochodem ona sama je z Uruguaye) a po mateřské dovolené se znovu vrátila k filmu a seriálům. Naštěstí už nedostává diblíkovské role, ale zahrála si dokonce i v historickém dramatu.

Související články

Další články