Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Divoké zapíjení finále StarDance: Tomicová přijela s dcerou, Mišík se urval ze řetězu

+ Dalších 28 fotografií
Večírek StarDance
Naposledy šli účastníci letošní StarDance zapít svoje výkony do nočního klubu na pražské Letné. A k velkému překvapení tam byl nejvíc na očích Adam Mišík (21), který vypadl už v polovině soutěže. Přes ohromnou únavu dorazila i Pavla Tomicová (56), která se těší, že teď nějakou dobu zase bude moct lenošit.

Taneční show StarDance 2018 v sobotu skončila velkolepým finálovým večerem. A ještě velkolepější byla pro některé afterparty. Do klubu na pražské Letné se hvězdní účastníci přesunuli okolo půlnoci.

Největší pozornost na sebe strhl Adam Mišík. Navzdory tomu, že už dlouhé měsíce randí s modelkou Dianou Kratochvílovou, si na večírek přivlekl dvě krásky. Nejrpve se dlouze líbal s jednou, pak hned s druhou. Táta Vladimír Mišík na něj musí být poprávu hrdý!

Skoro to vypadalo, že nedorazí největší miláček letošního ročníku Pavla Tomicová. Ta byla tak unavená, že se hned po zhasnutí kamer vypařila ze sálu a nepočkala ani na fanoušky, kteří s ní chtěli fotku. Nakonec překvapila a na párty dorazila v doprovodu sestry a dcery.

Malou chvíli se zdržel moderátor Marek Eben, jenž pospíchal za manželkou do Karlových Varů. A zatímco Marek Dědík vypadal po boku manželky sklesle, Lenka Nora Návorková zářila štěstím. Nepřišla však v doprovodu svého vítězného partnera Jiřího Dvořáka, ale ruku v ruce s Veronikou Lálovou.

Mohlo by vás zajímat

Další články