Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Divoké Vánoce u Žilkových: Proč na Štědrý večer chyběla Agáta?

Takhle se slavily Vánoce u Veroniky Žilkové!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 15 fotografií
Veronika Žilková (56) má opravdu velkou a početnou rodinu, a proto není divu, že u nich o Vánocích bývá hodně veselo. Štědrý den ale neslavili všichni společně. Veronika Žilková strávila 24. prosinec se svým manželem Martinem Stropnickým (61) a dětmi Kordulou a Vincentem. Proč ve sváteční den nedorazila ke štědrovečerní tabuli dcera Agáta Prachařová?

Herečka Veronika Žilková se snad nikdy nenudí. Obzvlášť ne o Vánocích. Její rodina je opravdu rozrostlá, a proto není divu, že se musí navštěvovat na etapy. Štědrý večer strávila Veronika v přítomnosti svého manžela Martina Stropnického, dcery Korduly a syna Vincenta.

Nejstarší dcera Agáta Prachařová (32) dorazila se svým manželem, hercem Jakubem Prachařem (34), až na Štěpána. Agáta už není malá holka, s Jakubem mají svoji vlastní rodinu, a tak oslavili Vánoce s dětmi Kryšpínem a malou Miou.

„Na Hod Boží dorazili všichni Stropničtí a na Štěpána Prachařovi mladší. S Martinem jsme dostali od dětí společný dárek – poukaz na týdenní dovolenou s příslibem hlídání babičky a Kordulky. Plakala jsem dojetím, že máme tak hezké vztahy. Na dovolené jsme kvůli Martinově vytíženosti nebyli dva roky,“ řekla Veronika portálu Blesk.cz.

Související články

Další články