Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

DIVOKÉ SNY kolem úplňku: Co znamená, když se vám zdá SMRT, OHEŇ, NAHOTA

Co přesně znamenají sny?
Zdroj: pixabay
astro
Období úplňku je nejen zatěžkávací období v každodenním fungování, ale Měsíc má také vliv na kvalitu spánku. Bohužel dorůstající kruh má spíše negativní vlastnosti, které se často objevují ve snech. Zdálo se vám něco ošklivého, z čeho vás mrazí ještě teď? Hvězdy vědí, proč tomu tak je zrovna v tento čas!

Smrt ve snu bývá kolem úplňku nejčastější. Sny o smrti jsou jasné zprávy o ukončení nějaké věci ve vašem životě. Konec etapy, následuje další. Může vyvolat také hodně emocí, které se zrcadlí skrz vaši psychiku. Vaše psychika vás nabádá ke změně myšlení.

Naopak sny o ohni mohou mít více významů. Mohou vás bránit před rizikovými situacemi. Pokud vás tedy v brzké době čeká nějaká zkouška nebo životní období, měli byste se mít na pozoru! Pokud se vám zdá o zakládání ohně, symbolizuje to hněv, který byl v minulosti potlačen. Úplněk vám pomůže ho vyplavit nejen z těla, ale i mysli.

Pokud jste ve snech nazí, znamená to, že jste v současné době poněkud zranitelní. Možná máte pochybnosti, jak se bude váš život ubírat nebo že jste se někomu až moc otevřeli. Dokonce to může naznačovat, že máte problémy se sebedůvěrou. Pokud se vám tedy často ve snech zjevuje nahota, zapracujte sami na sobě.

Jestli se vám zdá při úplňku o tom, že jste pod vodou a v horším případě se topíte, tak to bohužel nevěstí z vašeho podvědomí nic příjemného. Zrcadlí to totiž to, že máte finanční problémy a nebo v brzké době budete řešit existenční problémy.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy