Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Divoké rozchody roku 2019: Slavné české páry, kterým to letos v lásce nevyšlo

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
vztahy
Rok 2019 byl pro mnoho lidí velmi náročný. Jak to tak bývá, mnoho známých osobností si tento rok bude pamatovat jako rok, kdy potkaly svoji lásku nebo si ji dokonce vzaly. Pro mnohé ale letošní rok znamenal i rozchod s dlouhodobým partnerem. Podívejte se s námi, komu ze slavných celebrit to letos v lásce nevyšlo.

Smůla se začala youtuberce Týnuš Třešničkové lepit na paty už v loňském roce. Když na dovolené v Turecku došlo v rámci ohnivé show k nehodě a Týnuš při ní utrpěla popáleniny rukou, obličeje, hrudníku a krku, jistě by ji nenapadlo, že ji za pár měsíců opustí přítel Viktor Hajíček, se kterým v osudnou chvíli byla.

Viktor před pár týdny přiznal, že s Týnuš už několik měsíců nechodí. Zato ji ale stále zaměstnává, takže mezi nimi aktuálně panuje spíše kamarádský vztah.

Rozchodem po čtyřech letech překvapili i Vlaďka Erbová (38) a Michal Gulaši. Už v březnu prosákla informace, že Gulaši Erbovou podvedl s její kamarádkou. Jenže místo toho, aby zpytoval svědomí, začal hokejista čím dál častěji utíkat z domova a rozchod byl jen otázkou času. Erbová se i s dětmi přestěhovala do rodného Mostu a za vztahem z mladším hokejistou udělala definitivní tečku.

Velká láska letos skončila i mezi tanečnicí Lucií Hunčárovou a kuchařem Emanuelem Ridim. Ti se dali dohromady v soutěži StarDance a se svojí láskou se pravidelně chlubili na sociální síti. Bohužel i jim vyprchal společně vyměřený čas a zatímco Ridi se vrhl naplno do pracovních projektů, Hunčárová prý prožívá novou lásku s neznámým mužem.

Letošní rok nebyl příliš šťastný ani pro hokejovou legendu Jaromír Jágra (47). Už v únoru se začalo spekulovat o blížícím se rozchodu Jágra s bývalou striptérkou Veronikou Kopřivovou. Zatímco se řešila údajná krize, pár už ve skutečnosti netvořili. Všechno prý zapříčinily různé názory na to, kde budou Veronika a Jarda bydlet, jenže problémy mezi nimi byly asi daleko hlubší.

Kopřivová zkrátka dala staršímu hokejistovi kopačky a začala se realizovat díky své nové módní značce. Netrvalo dlouho a vyšlo najevo, že Veronika má za Jardu náhradu – modela Miroslava Dubovického.

Čtyři roky po svatbě se omrzeli i hudebník Lukáš Boho s někdejší Miss Jitkou Boho. Informaci o konci vztahu rodičů malé Rosálky Jitka vypustila skrze Instagram na konci léta. Důvodem prý byly finance i to, že spolu manželé trávili čas nonstop. Aktuálně bydlí Jitka s dcerou u rodičů na Moravě a podle všeho jí nic nechybí.

Snad nejsledovanějším rozchodem roku 2019 se stal ten Agáty Prachařové (34) s manželem Jakubem (36). Manželská krize se táhla už od jara a i když to na chvíli vypadalo nadějně, dnes už nikdo nepochybuje o tom, že vztah těchto dvou spěje k rozvodu. Jakub už si našel za Agátu náhradu a Agáta se naplno věnuje práci a dětem. Před nedávnem pro Extra přiznala, že nového partnera nehledá.

A komu dalšímu letos láska nepřála? Tak například Adamu Mišíkovi s přítelkyní Dianou, kteří se vzájemně několikrát podvedli.

Související články

Další články