Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Divoké manévry v Ulici: Dvě frigidy bojují o muže snů a Blanka balancuje na hraně života a smrti

Divoké manévry v Ulici: Dvě frigidy bojují o muže snů a Blanka balancuje na hraně života a smrti
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
ulice
V nekonečném seriálu Ulice se neustále něco děje. Bohužel současný stav Blanky je do nebe volající. Alkohol přestala úplně zvládat, a navíc ji její bývalý manžel manipuluje tak, že balancuje na hraně života a smrti. Tento týden vše dosáhne pomyslného vrcholu a Blance půjde doslova o život. Vztahové turbulence naopak zažívají mladičká učitelka Magda a postarší učitelka Irena, které obě bojují o učitele Prokopa. Jak tenhle vášnivý trojúhelník nakonec dopadne? A proč bude muset u Nyklů zasahovat policie?

Blanka kvůli alkoholu padá na samotné dno

Jak tenká je hranice mezi účinnou pomocí a šikovnou manipulací s cílem mít naprostou moc nad tím, kdo je v nesnázích? Luděk se tváří, že mu nejde o nic jiného než o Blančino dobro. Pomáhá jí, aby se zbavila závislosti na alkoholu, zároveň ale obratně přetrhává její vazby s ostatními, aby ji měl jen pro sebe.

Když to Blanka zjistí a vzbouří se, přijde z jeho strany tvrdý protiúder, který on sám nazve alkoholovou provokací. Co všechno jeho čin rozpoutá? Proč se začnou o Blanku strachovat i její nejbližší? Jakým peklem si všichni od té chvíle projdou?

Kdy se vyplatí své děti chránit, a kdy naopak nechat na nich, aby samy rozhodly o svém osudu? Marie se snaží být Blance oporou, ale naočkovaná Luďkem vidí hlavního nepřítele v Evženovi. Jenže je to právě Evžen, komu Blanka zavolá SOS ve chvíli, kdy padne na úplné dno. Co se stane? Jaké chvíle hrůzy všichni zažijí do osudného volání o pomoc?

A co nastane pak? Jak si Velký pátek určitě nikdo z nich nepředstavoval? K jakým velkým zvratům dojde u Blanky a jejích blízkých?

Zapíjení Máriovy Sophie bude rozhánět policie

Jak se občas může zvrtnout zapíjení čerstvě narozeného potomka? Jaká tajemství při tom mohou vyplout na povrch? Lumír, Pavel a Mário konečně pořádně zapijí Máriovu dceru Sophinku.

Tahle poklidná pánská jízda se ale nečekaně zvrtne v divokou pařbu, během které tečou panáky proudem a jejíž následky začne vyšetřovat policie. Co všechno se odehraje osudného večera? Jaké tajemství se provalí? A kterého z výtečníků a proč si odveze policie?

Boj o muže snů

Dokážeme jít za tím, na čem nám opravdu záleží? Umíme překonat vlastní zábrany a postavit se čelem všem výzvám, které od života dostaneme? Irena Landová se rozhodne vzít vlastní štěstí za pačesy.

Kolaudačního mejdanu u Prokopa hodlá využít k tomu, aby mu dala otevřeně najevo, co k němu cítí. Svým krokem inspiruje kupodivu i Magdu k něčemu, co by do ní nikdo neřekl a co by i pro ni samotnou bylo ještě před pár dny naprosto nemyslitelné. Která z nich nakonec stráví u Prokopa celou noc? A jaké to má následky?

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy