Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Divoká Výměna manželek: Mezi osmi očima se do sebe pustily hlavy rodiny, div se nezmlátily

Další díl Výměny manželek stál opět za to.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
Vyhrocení

Bára se vrátila zpět do Čech v rámci Výměny manželek, kde ji čekalo pět dětí a manžel, který má rád svůj pořádek. Na druhé straně za hranicemi v Německu si musela poradit Jarmila se dvěma dětmi a manželem, kde starší syn celé dny propaří na konzoli. Ani tento díl pořadu, který vysílá TV Nova, se neobešel bez hádky. Ta vypukla na konci mezi osmi očima, kdy se do sebe pustily právě obě hlavy rodiny.

V další Výměně manželek si prohodily domácnosti dvaatřicetiletá kamioňačka Bára, která žije se svým manželem a dvěma dětmi v Německu, se starší Jarmilou, která pochází z České Vsi a doma má pět dětí a manžela pedanta na úklid.

Na pokec se sousedkou

V početnější rodině je úklid na denním pořádku. Manžel Jarmily sice miluje čistý byt, ale nic pro to sám nedělá. Zvyknul si na to, že mu Jarmila s osmnáctiletou dcerou Nikolou podstrojují, zatímco on chodí klábosit na kafíčko se sousedkou. Když do domácnosti přijde Bára, tak teprve začne očistec.

Na druhé straně v Německu Bára žije s manželem také kamioňákem a dvěma dětmi, malou dcerkou a synem. Ten však ráno sedne k hrám a paří až do noci. Nemá vůbec ponětí, kolik času mezitím uběhlo. Náhradní maminka Jarmila se toto bude snažit změnit, ale moc se jí to dařit nebude.

Mezi osmi očima

Vše se vyhrotí mezi osmi očima, kdy ihned na začátku na sebe začnou řvát oba muži. "Tak když si udělám pět dětí, tak musí být na prvním místě," začali na sebe štěkat kohouti domácnosti. "Co je ti do toho, vole?" reagoval druhý tatínek. Vzápětí se rodina z České Vsi zvedne a na chvíli se mimo kamery uklidňuje. Poté se vrátí zpět. Z této Výměny manželek se nakonec více poučila rodina z Německa, která zjistila, že bez sebe nemohou žít.

Další díl Výměny manželek můžete sledovat již teď na Voyo.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy