Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Divoká Výměna manželek: Matka Petra, která ráda klopí panáky vodky, drsně vychovává syna Miloška

Divoká Výměna manželek: Matka Petra, která ráda klopí panáky vodky, drsně vychovává syna Miloška
Zdroj: archiv TV Nova
+ Další 4 fotografie
výměna manželek
Dnešní premiérová Výměna manželek bude skutečně drsná. Na jedné straně maminka Petra, která má dle svého přítele velmi blízko k alkoholu. A na straně druhé Nikola, která coby náhradní matka v rodině Petry zjistí šokující věci.

V premiérovém dílu Výměny manželek se představí Petra a Nikola. Nikča má dvě děti a spolu s mužem žijí v Rozvadově, Petra má syna Miloška s o mnoho let mladším mužem a v pražské domácnosti žijí ještě s dalšími lidmi.

Nikola v náhradní rodině bude překvapena tím, kdo všechno v bytě žije a že osazenstvo včetně maminky Petry má velmi blízko k alkoholu. Na jednu stranu ji ale překvapí, že její syn Milošek, který je v předškolním věku, je velmi samostatný a šikovný chlapec.

Ovšem Nikola vůbec netuší, že za tím stojí tvrdá výchova, která je místy pro mnohé rodiče nepochopitelná. "Měl dva a čtvrt roku a šel do školky. Musel bojovat, já šla do práce. Pak měl čtyři a kousek a jel na tábor. Byl tam nejmenší," popisuje matka Petra.

Petra nemá problém posílat syna do obchodu přes cestu a tvrdí, že život je boj. "Je samostatný. Já vím, že když ho pošlu vlakem na Moravu, tak vím, že si ho tam táta vyzvedne a on to odcestuje," dodává.

"Podle mě je to dítě chudák. Ona je blbá a má to dítě v prdeli. S tím svým tam sedí na sedačce a chlastá určitě. Ani se nezeptá, nic. Automaticky si vezme pivo. Říkám, to bude alkoholik jako prase," stěžuje si na náhradní maminku manžel Nikoly.

Související články

Další články