Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Divoká Výměna manželek: Lesbický pár a starost o šest neposedných dětí

+ Další fotografie
Ve středeční Výměně manželek uvidíme, jak se bude Markéta cítit v lesbické rodině s temperamentní partnerkou a jestli se Sabina, maminka jednoho chlapečka, dokáže postarat o rodinu se šesti dětmi.

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Teplic, kterou tvoří Sabina (27), Martina (34) a Tadeáš (6). Na druhé straně se seznámíme s Markétou (36), Michalem (28), Nellou (4), Adrianou (12), Diegem (16), Jennifer (12), Charlotou (10), Selmou (8) a švagrovou Alžbětou (37), kteří žijí v Brně.

Sabina s Martinou se znají dva roky, obě ženy měly dříve vztah s muži, ale postupem času zjistily, že to nefunguje. Říkají, že se považují za normální rodinu i přesto, že je občas lidé soudí.

Druhý pár je v manželství dva roky a problém má hlavně Markéta. Cítí se nedoceněná a má pocit, že všechno dělá sama. Sabina v náhradní rodině pozná, že starat se o šest dětí je opravdu náročné, nicméně svou roli zvládne na jedničku.

Děti si ji dokonce moc oblíbí. Markéta má podle Sabiny rezervy ve výchově svých početných potomků. Náhradní maminka naráží na chaos, který panuje v dětském pokojíčku. Jak Výměna manželek proběhne?

Související články

Další články