Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Divoká Tvář: Bořek ze sebe udělal Slizáčka, Čvančarová zazpívala jako bohyně

Divoká Tvář: Bořek ze sebe udělal Slizáčka, Čvančarová zazpívala jako bohyně
Zdroj: archiv TV Nova
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
tvoje tvář má známý hlas
Semifinále pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas je za námi. Podle lidí tentokrát nejvíce zabodovala herečka Jitka Čvančarová (42) a zpěvák Bořek Slezáček (53), kterého překřtili na Slizáčka. Divákům se podle reakcí nejvíce líbilo vystoupení Eriky Stárkové (36) a právě Jitky Čvančarové, která by se mohla z fleku věnovat pěvecké profesi. Do finále postupují Jitka Čvančarová, Albert Černý, Erika Stárková a Bára Basiková.

Jitka Čvančarová (42) v semifinále show Tvoje tvář má známý hlas zazpívala legendární song od Arethy Franklin I Say a Little Prayer a sklidila obrovský úspěch. Jitce se toto vystoupení povedlo snad nejvíce ze všech dosud odzpívaných. Na herečce bylo poznat, že si vystoupení užívala a publikum bylo nadšené. A nejenom publikum.

Porota byla z Jitčina pěveckého čísla úplně paf. "S každým dílem se zlepšujete. Je to neuvěřitelné, Jitko, neskutečné," nešetřil slovy chvály Ondřej Sokol (49). Jeho kolegové na tom byli podobně.

"V každém čísle jsi ukázala, co ještě dalšího umíš," chválila Eva Burešová. Svým excentrickým vystoupením zabodoval u lidí i poroty také Bořek Slezáček, kterého Eva Burešová vtipně překřtila na Slizáčka.

Bořek naprosto autenticky ztvárnil zpěváka Marilyna Mansona a bylo to fantastické. "Bořek byl dneska super. Zazpíval a zahrál to geniálně. Z žen jednoznačně Čvančarová. Ta by se mohla zpěvem živit," shodují se lidé na sociálních sítích.

Do finále soutěže se nakonec po sečtení všech hlasů probojovali Jitka Čvančarová, Erika Stárková, Adam Černý a Bára Basiková.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy