Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Divoká svatební noc Bohuše Matuše s o 30 let mladší Lucií: Byl jsem pilný, počítám aspoň s narozením trojčat

Šťastný novomanželský pár Lucie a Bohuš Matušovi.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
VÝKON

Zpěvák Bohuš Matuš (47) se ve středu 12. května oženil, vzal si za manželku o téměř třicet let mladší Lucii (18). Nyní nám prozradil, jak probíhala svatební noc. Nebyla vůbec krátká.

Bohuš Matuš plnil manželské povinnosti

„Odešli jsme poměrně dost brzy, po desáté hodině, takže svatební noc jsme si krásně užili. Podle mě se určitě můžeme těšit na Bohouška. Nebo spíš na víc potomků. Jestli z toho nebudou trojčata, tak už vůbec ničemu nerozumím,“ řekl eXtra.cz se smíchem Bohuš Matuš.

Na to, kolikrát byl z Bohuše ten večer zodpovědný manžel, jsme se zeptali i Lucie, nyní již Matušové. „To vám nemůžu povědět, to se neříká,“ pronesla stydlivě.

Pokračování u rodičů

„Byli jsme prostě vzhůru až do rána, povídali jsme si a bylo tam vše, co k manželství mezi mužem a ženou patří. Měli jsme velkou radost z toho, že už jsme oficiálně Matušovi, že jsme rodina. A taky jsme vlastně slavili narozeniny Lucinky. A večer jsme pak jeli k jejím rodičům, kde jsme pokračovali. Tedy v oslavě, ne v tom druhém,“ pronesl lišácky Matuš.

Zklamání

„Svatba byla moc fajn, akorát už si nikdy nebudu sundávat šátek. Připadal jsem si, jako bych utekl z blázince,“ prohlásil v reakci na to, že si poslední měsíce nechával vytetovat vlasy a výsledek ukázal na veselce. Zjevně se mu ale výsledek vůbec nelíbil. „Příště už budu držet svou image,“ slibuje.

A další menší zklamání přišlo kvůli hostům, kteří se nakonec kvůli nedorozumění nedostavili. „Pár lidí nepochopilo pozvánku, protože datum a místo konání bylo malým písmem, takže někteří nepřišli, protože nevěděli adresu,“ dodal.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy