Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Divoká šelma Ewa Farna schovala kila a pořádně se odvázala: To je konečně ono

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 8 fotografií
žhavá farna
Ewa Farna (25) už dlouhou dobu svádí boj s kily a stále se nemůže najít, co se týče vkusu. Většinou se na veřejných akcích ukazuje v příšerných modelech, které vůbec nelahodí její postavě a přidávají jí desítky kil navíc. O barevném provedení ani nemluvě. Občas má ale zpěvačka světlé chvilky a hned vypadá úplně jinak. Tentokrát se ale o žádný kus oblečení nejednalo.

Ewa Farna (25) patří mezi nejnadanější zpěvačky u nás. Na rozdíl od ostatních je známá i za hranicemi. Ewa je fajn holka, která se ale v určitém věku začala zakulacovat, což by nebylo na škodu, kdyby věděla, kde jsou hranice.

V současné době má několik kilo navíc a absolutně je neumí nosit. Zpočátku se Ewy zastávali i samotní fanoušci, ale nad jejím posledním modrým modelem nevěřícně kroutili hlavou. Je vidět, že zpěvačka se stále hledá a podle všeho nemá štěstí ani na stylisty.

Tentokrát se ale nekonalo žádné módní faux pas, ale kupodivu velké překvapení. Ewa zveřejnila na sociálních sítích fotku, kde jí to zatraceně sekne. Je v obličeji plnější, ale to vůbec nevadí. Přesně takhle by se měla najít v oblékání a všechno by bylo perfektní.

Tak snad tahle fotka není jen náhodný výkřik do tmy.

Související články

Další články