Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Divoká Rihanna! Na pódiu roztahovala nohy a pak předvedla sexy show s náhodně vybraným fanouškem

Rihanna se opět pořádně odvázala. Během koncertu nejprve provokativně roztahovala nohy a následně si na pódium vytáhla jednoho ze svých fanoušků. Neztrácela čas zbytečnými řečmi a šla na rovnou na věc – mladíka jednoduše povalila na záda, nasedla na něj a začala předvádět kopulační pohyby!

Jelikož zaskočený fanoušek se ostýchal její náklonnost opětovat, Rihanna mu ukázala, co od něj očekává – položila jeho ruku na svoje prsa a přiměla ho, aby ji hladil. Ale ani tím to ještě neskončilo…

Vezmeme-li v potaz, že pětadvacetiletá zpěvačka společně s Milou Kunis, Miley Cyrus a Gwyneth Paltrow patří k nejžhavějším kandidátkám na vítězství v letošním ročníku ankety o nejkrásnější, nejžhavější a nejvíc sexy ženu planety, dotyčný se může považovat za opravdového šťastlivce. Pravděpodobnost, že vás potká takový zážitek, je dost možná ještě menší, než pravděpodobnost, že vyhrajete jackpot ve Sportce.

Připomeňme, že barbadoská kráska se nedávno opět rozešla s násilnickým rapperem Chrisem Brownem a pravděpodobně tak trpí nedostatkem lásky. Dokonce se nechala slyšet, že by jí vůbec nevadilo randit s výše zmíněnou Miley Cyrus (poté co dvacetiletá Miley v jistém rozhovoru bez rozpaků prohlásila, že Rihanně fandí a chtěla by se s ní líbat). Jak je ale z tohoto videa patrné, muži jsou prostě muži!

Mohlo by vás zajímat

Další články