Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Divoká přítelkyně Karla Schwarzenberga je zpět: Ničeho nelituji a hodně jsem se změnila

Divoká přítelkyně Karla Schwarzenberga je zpět: Ničeho nelituji a hodně jsem se změnila
Zdroj: profimedia.cz, archiv J. Vopěnkové
Předchozí Další
+ Dalších 18 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Když si před pár lety začala s o 52 let starším knížetem, politikem Karlem Schwarzenbergem (82), byly Jany Vopěnkové (30) plné noviny. Volnomyšlenkářské dívce bylo tehdy o sedm let méně, nosila blond vlasy a měla za sebou pikantní minulost. Co je s ní dnes a jak na aférku vzpomíná?

Hříchy mládí

Měla hříšné mládí včetně erotického dívčího videa či autonehody v opilosti, největší rozruch ale způsobila, když v roce 2013 doprovodila tehdejšího předsedu TOP 09 Karla Schwarzenberga (82) na Českého slavíka a posléze v jeho bytě strávila noc. Měli k sobě velmi blízko.

Pak se po ní slehla zem, Jana, jíž média začala přezdívat Ramlice nebo Kněžna z Nepomyšle, odkud pochází, ale rozhodně nechřadne někde v koutě. Z krásné blondýny bez gramu tuku navíc je dnes bruneta, stále jí to sluší, jen toho zkrátka zažila trochu víc než její vrstevnice.

Zpověď

Jak třeba nyní vzpomíná na setkávání s noblesním politikem, který před časem bojoval o stolec prezidenta?

„Byl to na mě tlak, nebylo pro mě jednoduché to ze dne na den ustát,“ přiznala eXtra.cz Jana Vopěnková

Rozhodně by ale nic nevzala zpátky.

Ničeho nelituji

„Byla to pro mě životní zkušenost, která mi hodně dala a vzala. Zpětně ničeho nelituji, co jsem kdy řekla nebo udělala,“ dodala velkou přemýšlivostí obdařená dívka, kterou musel kníže určitě obdivovat především pro její duši. Však sama říká, že život považuje za neustálý proces učení.

I proto asi kritiku, která se na ni sem tam valí ze všech stran, hází za hlavu. „Ze špatný recenze se neposeru. Nezajímá mě, jestli o mně lidi říkají, že jsem odporná nebo děvka," říká hodně tvrdě na svém Facebooku. "Jsem silná a výjimečná osobnost. Chtěla bych se angažovat ve světě showbyznysu," dodává Jana s tím, že o ní ještě určitě uslyšíme.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy