Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Divoká party Lady Dee: Po výhře v Clashi tekl alkohol proudem, nechyběla ani nahota

Lady Dee divoce oslavila výhru v Clash of the Stars.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Lady Dee
+ Dalších 13 fotografií
Oslava

Drahomíra Jůzová alias Lady Dee měla po vítězství v Clash of the Stars pořádný důvod k oslavě. Nejenže měla za sebou náročnou tříměsíční přípravu, kvůli které si nejednou sáhla na pomyslné dno, ale konečně mohla oslavit i své narozeniny. Hned po sedmém galavečeru se proto uskutečnila bujará party, kde alkohol tekl proudem a došlo i na nahotu. Redakce eXtra.cz má k dispozici exkluzivní snímky. Tahle kočka to tedy umí rozjet ve velkém stylu! 

Pornoherečka a playmate Drahomíra Jůzová, známá spíše pod svým uměleckým pseudonymem Lady Dee, před pár dny oslavila sedmadvacáté narozeniny. Že by si však svůj narozeninový den užila, to se nedá říci. Narozeniny totiž měla jen dva dny před svým zápasem v Clash of the Stars a v tu dobu procházela přísnou dietou a nejspíš i naprostým vyčerpáním. Aby splnila váhu, nemohla jíst ani pít, ale to si posléze pořádně vynahradila. O to víc, když souboj v COTS pro ni skončil vítězstvím.

Vzhledem k tomu, že soupeřka Nikola Lauberová, na niž se Lady Dee po dobu tří měsíců poctivě připravovala, ze zápasu v průběhu turnaje nečekaně odstoupila, se Lady Dee v kleci nakonec utkala s jinou soupeřkou. I tak ale ze souboje odcházela s vítězně vztyčenou rukou a pocitem štěstí. Důvod k oslavě byl hned dvojího rázu. Výhru v zápase i narozeniny známá brunetka oslavila ve velkém stylu.

Divoká oslava Lady Dee

Bezprostředně po svém triumfu Lady Dee poskytla rozhovor redakci eXtra.cz. "Oslava? Já se jdu strašně ožrat dnes. Já jsem tak dlouho nepila, takže to vidím takhle," smála se. A nemluvila do větru. Po galavečeru vyrazila společně se svými přáteli a týmem RP Records slavit do centra Prahy. Zamířila do pražského klubu Nebe, ovšem tam jako andílek rozhodně nepůsobila.

Alkohol tekl proudem, pilo se z vybojovaného vítězného poháru, party se protáhla až do ranních hodin a namísto nevinného andílka pak Lady Dee působila spíše jako rebel. Ale zatraceně sexy rebel! Došlo i na ukazování zadečku a večírek to byl vskutku bujarý. Redakce eXtra.cz má k dispozici exkluzivní snímky, jak se můžete podívat v galerii.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy