Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Divoká party influencerů. Kuběnka jako královna Elsa, alkohol tekl proudem

Tadeáš Kuběnka a Sugar Denny uspořádali obří vánoční párty: Kontroverzní influencer se oblékl jako královna Elsa
Zdroj: koláž eXtra.cz/se svolením Tadeáš Kuběnka
+ Dalších 9 fotografií

Známé influencerské kontroverzní duo Tadeáš Kuběnka a Denisa Kouřílková alias Sugar Denny uspořádali divoký vánoční večírek pro stovky lidí. Nechyběla výzdoba ani kostýmy s tematikou. Zatímco Sugar Denny dorazila jako hříšný andílek, Tadeáš pak jako Elsa z pohádky Ledové království. "Party suprózní, trošku drama," podělil se Kuběnka o své dojmy pro eXtra.cz. 

Jestli si na něčem Tadeáš Kuběnka a Denisa Kouřílková, vystupující pod pseudonymem Sugar Denny, zakládají, pak je to rozhodně výstřednost, odlišnost a kontroverze. Známá influencerská dvojice, která před časem spojila síly a vytváří společný obsah, se názorů ostatních rozhodně nebojí – a přesně podle toho také vypadal vánoční večírek v jejich podání. Party s názvem Sugar Bombex se konala v pátek 15.12. v pražském klubu Mecca a dorazily stovky hostů.


Tadeáš jako královna Elsa, Sugar Denny jako hříšný andílek

Přípravy na obří vánoční party trvaly téměř 3 měsíce, jak pro eXtra.cz prozradil Tadeáš. Vše tak bylo promyšlené do posledního detailu. Výrazná výzdoba, fotokoutek i tematické dekorace. Co by to bylo za večírek, kdyby chyběly kostýmy? I na ty samozřejmě došlo.

Tadeáš se rozhodl opět šokovat a přijít s něčím extra. Na party se proto převtělil do královny Elsy z disneyovské pohádky Ledové království. Oblékl šaty, vynesl výrazný make-up a neopomněl ani na dlouhé, sněhově bílé vlasy. Na rozdíl od něj Sugar Denny zvolila umírněnější outfit a dorazila jako černo-bílý andílek. "Párty byla suprózní, všichni byli zřízení, bylo tam trošku drama, ale to se všichni dozvědí v novém díle našeho podcastu," dodal v rozhovoru pro naši redakci Tadeáš s humorem.

Party nevynechala ani jejich dlouholetá kamarádka, vítězka reality show Like House 3 Simona Tvardek, influencer Sebastian Šikl nebo hudebník Tom Sean. Jak party vypadala? Na to se podívejte v galerii.


Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy