Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Divoká párty České televize ve Varech: Zasahovala policie, hvězdy se utrhly ze řetězu

+ Dalších 67 fotografií
Divoký mejdan
Mejdan pouze pro vyvolené svolala Česká televize do vinárny Bokovka. A byl to snad nejdrsnější večírek letošního karlovarského festivalu. Vrcholem párty bylo placené vystoupení Jiřího Buriana (41) alias Kapitána Dema. Ten si přizval i kamarády v čele s Emmou Smetanou (31). Podle přítomných svědků rozpoutali takovou divočinu, že musela dýchánek hvězd o půl jedné ráno rozpustit policie.

Na mejdan České televize bez pozvánky nelez! Do karlovarské vinárny Bokovka se dostaly jen spřátelené hvězdy. A už těsně po setmění zadělaly na nejdivočejší párty letošního festivalu.

K velkému překvapení dorazil třeba Ivan Trojan (55), mezi hosty ale nechyběl ani Adam Mišík (22) s novou přítelkyní Barborou Mudrochovou (28), Tonya Graves (49), Klára Melíšková (47) nebo Vojta Kotek (31) se staronovou partnerkou Valerií Rónovou, dcerou známého sochaře.

Vrcholem večera mělo být placené vystoupení uskupení Kapitán Demo. Jiří Burian (41), Jordan Haj (30), Emma Smetana (31) a Léna Brauner (27) ale začali své svérázné představení nepochopitelně poz­dě.

Když se o půl jedné ráno rozeznělo okolní zástavbou dunění, přihlížel tomu i generální ředitel ČT Petr Dvořák (54). „A to až do chvíle, kdy přijela policejní hlídka. Ta bujarou zábavu za veřejnoprávní peníze okamžitě ukončila pro porušení nočního klidu,“ říkají svědci.

Přestože tvrzení o rušení nočního klidu Česká televize popírá s tím, že policisté byli na místě kvůli běžné kontrole, svědci to vidí jinak. Po odjezdu policie se z místa vypařil i Kapitán Demo se svou partičkou, odjeli autem s logem veřejnoprávní stanice.

Mohlo by vás zajímat

Další články