Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Divoká party celebrit: Heidi ukazovala kalhotky, vinula se kolem Kozuba jako liána a cizí chlapi ji osahávali

Heidi Janků: Zpěvačka se vinula ke Kozubovi a ukázala kalhotky
Zdroj: profimedia, se souhlasem L. Mareše, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
party v kozičce

Co by to bylo za party bez divošky Heidi Janků. Ta všem přítomným v baru Kozička v pokročilé době již nad ránem ukázala, že je stále ve formě. Kromě zpěvu a tanečku na baru ukázala mužům i něco víc. Možná však nedopatřením, to ví jen Heidi. Video z večírku sdílel na Instagramu známý moderátor Leoš Mareš.

O známé zpěvačce Heidi Janků je známo, že nezkazí žádnou legraci, a když se objeví v příjemné pánské společnosti a přičichne k troše dobrého a kvalitního šnapsu, umí to rozparádit takovým stylem, že by jí jen stěží někdo hádal, že loni na podzim oslavila již šedesáté narozeniny.

Pořádně divokou party si Heidi střihla se známými "kamarády z mokré čtvrti" moderátorem Leošem Marešem a komikem Štěpánem Kozubem. Zpěvaččino řádění zveřejnil Mareš na svém Instagramu, a jestli po jeho zveřejnění nepronásleduje Heidi morální kocovina, pak muselo dojít k chybě v Matrixu.

Svou show započala zpěvačka jedním ze svých nejznámějších hitů Když se načančám. Heidi, která byla díky alkoholu načančaná možná víc, než se na dámu jejího věku sluší, tím nejen splnila dětský sen Štěpánu Kozubovi, ale tím, co následovalo, mu zřejmě navždy vypálila do mozku vzpomínku, která ho bude pronásledovat ve snech možná až do konce dní.

Heidin taneček na baru

Heidi Janků se po chvíli vlnění povedlo rozezpívat snad celý bar, který patří k nevyhledávanějším podnikům českých celebrit, a jakmile viděla, že zraky pánského obecenstva se upírají jen a jen na ni, využila příležitosti a vyskočila na bar, na kterém vyšvihla tak svůdné taneční číslo, že proti němu byl výkon Demi Moore ve filmu Striptýz jen nudným vystoupením adolescentky na školní besídce. Během svého čísla pak několikrát ukázala i spodní prádlo.

Zpěvačka, která je po smrti svého manžela a hudebního skladatele Iva Pavlíka stále sama, před časem pro eXtra.cz prozradila, že se novému vztahu nebrání, ale má zásadní problém s tím, že ji muži berou pouze jako kořist. To jí celkem pochopitelně není po chuti, nicméně nahoře na baru druhého pana Božského zřejmě nepotká.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy