Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Divoká oslava mistrovské Slavie obrazem: Hořela střecha stadionu, alkohol tekl proudem

Divoká oslava mistrovské Slavie obrazem: Hořela střecha stadionu, alkohol tekl proudem
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Mistři
Pražská fotbalová Slavia obhájila titul, který oslavila ve velkém stylu. Už během posledního zápasu se Spartou nechyběla pompézní chorea, světlice a dýmovnice. Po skončení zápasu dokonce slavističtí fanoušci pomocí pyrotechniky podpálili část střech edenského stadionu.

Už několik kol před pražským derby se Spartou měla Slavia jistotu, že získá titul. Na poslední zápas hektické sezony si tak mohla pečlivě připravit pořádnou oslavu. O to pikantnější, že právě po zápase se svým odvěkým rivalem oslaví slávisté zisk třetího titulu za poslední čtyři roky. Proto také tak pompézní oslava.

Fanoušci Slavie o sobě dávali vědět už během zápasu, kdy rozvinuli obrovské choreo a domácí kotel se rozžhavil ve světle pyrotechniky. Kvůli hustému kouři z dýmovnic musel být zápas dokonce na chvilku přerušen. Ani to však nenarušilo radost po závěrečném hvizdu.

Peklo před Edenem

Zatímco slavističtí fotbalisté v čele s Janem Bořilem, Nicolae Stanciuem nebo trenérem Jindřichem Trpišovským dováděli s pohárem na hřišti, ozvalo se z tribun: "Hoří, hoří, zavolejte hasiče!" To si jeden z fanoušků všiml, že světlice podpálila část dřevěného podhledu u střechy stadionu v novinářském sektoru. Oheň se ale hned v počátku podařilo zlikvidovat, vše jistila jednotka pražských hasičů.

Oslavy se poté přesunuly před stadion, kde to připomínalo hotové peklo! Světlice, dýmovnice a ohňostroj vytvořily pro šampiony pořádně žhavou kulisu. Ti kolem stadionu chvilku projížděli v autobuse a vše si natáčeli. Pak se vydali na triumfální jízdu noční Prahou zakončenou jak jinak než v hospodě.

Související články

Další články