Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DIVOKÁ NOC V PRAZE: Získali jsme exkluzivní záběry přímo z party Justina Biebera!

Justin si užíval v prvotřídním luxusu.
Zdroj: Aureole restaurant, instagram
+ Dalších 55 fotografií
Nejdříve to vypadalo, že informace o nočním řádění Justina Biebera v Praze jsou chráněny jako cenný šperk, ovšem pomalu se dostávají mezi veřejnost. My jsme pro vás zjistili to nejzásadnější a také získali exkluzivní snímky a videa přímo z místa, kde si Bieber užíval ve společnosti kvalitního alkoholu a krásných žen!

Justin Bieber (22) se konečně se svým pěveckým uměním objevil v České republice. Koncert ale hodně odflákl, jelikož zpíval na playback a ani se to moc nestihl maskovat. Naštěstí to nejlepší z jeho strany přišlo mimo O2 arénu!

Kanadský zpěvák se totiž rozhodl užít si pražského nočního života. Zkoušel to nejprve po barech v nejrušnějších částech města, ovšem tam neuspěl. Proto se rozhodl využít luxusního prostředí restaurace Aureole na pražském Pankráci!

A tam se děly věci. Nejen po koncertu v sobotu, ale také v neděli. Během obou večerů s Justinem byly krásné dívky. V sobotu dokonce společnice, se kterými následně odjel na hotel. Kdo si myslel, že informace o jeho nočním řádění v Praze skončily, je na omylu!

KOLIK JUSTIN V AUREOLE ZAPLATIL? JAK SE CHOVAL K PERSONÁLU A K DÍVKÁM, KTERÉ SI DO SALONKU POZVAL? ŠOKUJÍCÍ INFORMACE, SNÍMKY A VIDEA VÁM PŘINESEME JEŠTĚ DNES. SLEDUJTE EXTRA.CZ!

Související články

Další články