Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

DIVOKÁ NOC V PRAZE: Justine, tahle se ti povedla! Bieber strávil večer s dvojnicí Seleny Gomez!

+ Dalších 16 fotografií
Hned šestice dívek mohla po koncertu Justina Biebera obdivovat svého idola. Strávil s nimi totiž část noci v hotelu. Jedna z dívek se ale krásou vyjímala mezi těmi ostatními. Je navíc hodně podobná Seleně Gomez!

Nutno podotknout, že všechny dívky, se kterými se Justin Bieber (22) bavil na hotelu po svém koncertu, byly evidentně vybrány s velkou pečlivostí. Každá totiž měla něco do sebe. Jenže nejkrásnější může být jen jedna.

Tou je dívka, která se na sociálních sítích prezentuje jako Lilly Sokach. Krásná hnědovláska má zajímavé rysy v obličeji a hodně připomíná jednu z bývalek zpěváka, a to Selenu Gomez (24). Dost možná je i přitažlivější, a to především díky svému nadupanému dekoltu!

Lilly studuje mezinárodní vztahy na Vysoké škole ekonomické. Noc s Justinem si moc užila. Hezky jí zahrál na klavír a také zabrnkal na kytaru. Měla z toho skutečně nevšední zážitek. Co k tomu slavný Kanaďan přidal jako bonus, s tím se nesvěřila a nejspíše si to nechá jako tajemství až do konce života…

Mohlo by vás zajímat

Další články