Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Divoká noc Ornelly ve Varech: Nejdřív party v baru vlivných a pak striptýz u okna

Ornella Koktová: Po návratu na pokoj předvedla Pepovi rychlý striptýz
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
ornella

Ornella Koktová si po jedenáctiletém běhání kolem dětí konečně dopřává pravé líbánky. Pro ty si s Pepou Koktou vybrala symbolicky filmový festival v Karlových Varech, kde jejich tehdy ještě tajný vztah před lety praskl. A rozhodně se nedrží zkrátka, což je zřejmé i z námi pořízených snímků. Z barů se vracejí na hotel nad ránem a Ornella doslova odhodila veškerý stud. 

V pondělí nad ránem na karlovarské kolonádě u Grandhotelu Pupp byla k vidění pro noční nespavce velmi zajímavá situace. Ornella Koktová se totiž právě vrátila z večírku, který se konal ve zmíněném hotelu, a aniž by řešila, že je zvenku vidět dovnitř, začala se svlékat přímo u okna.

I když se nám Pepa Kokta v den jejich příjezdu svěřil, že ve Varech hodlá hlavně spát, z jejich nabitého programu je zřejmé, že právě na tuto slast příliš času nemá. Ornella s Pepou se totiž na hotel vraceli nad ránem.

Vášeň i po návratu na pokoj

Z jejich storíček je zřejmé, že se Pepa a Ornella pořádně rozvášnili a zveřejnili vášnivou líbací fotografii. A na vášeň došlo i po jejich příchodu na hotelový pokoj. Minimálně v podobě rychlého striptýzu, kdy se Ornella rychle svlékla a chvíli tak ve spodním prádle postávala u okna.

Z námi pořízených snímků je zřejmé, že je Pepa šťastný muž. Sami se ale podívejte do galerie a přiznejte, že takový pěkný pohled by stál za zastavení.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy