Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Divoká noc na křtu desky Michala Davida: Vyvedený Ondráček, podnapilý Tofi, pohublý Pavlásek i krásná Bagárová

Křest alba Michala Davida byl pořádně divoký.
Zdroj: Tomáš Martínek/koláž eXtra.cz
+ Dalších 25 fotografií
Velká galerie

Hudebník Michal David (63) měl pořádný důvod slavit. V pondělí se uskutečnil slavnostní křest alba Funky 2 ve vinárně v Obecním domě. Na akci se objevilo množství osobností, mezi nimiž nechyběla třeba Jiřina Bohdalová, Monika Bagárová, František Janeček nebo Leoš Mareš. O pořádné pozdvižení se na křtu postaral dřívější bavič a hudebník Roman Ondráček, kterého musela ven vyvést ochranka, jak zachytili fotografové eXtra.cz.

Michal David pokřtil ve vinárně Obecního domu své nové album s názvem Funky 2. A že se jednalo o pořádnou party, je očividné i z fotografií redakce eXtra.cz, která byla na místě.

Mezi pozvanými celebritami byl moderátor Leoš Mareš, herec Sagvan Tofi, bavič Lukáš Pavlásek, který výrazně zhubl, zpěvák Jan Bendig, raper Majk Spirit nebo půvabná zpěvačka Monika Bagárová, která v černém outfitu vypadala naprosto skvěle. Nechyběla ani legendární herečka Jiřina Bohdalová, která je i přes pokročilý věk pro každou zábavu.

Ondráček vzbudil rozruch

Pořádné pozdvižení pak vzbudil Roman Ondráček. Ten byl pozván na pódium, ovšem tam se neudržel a v jednu chvíli nevlídně promluvil směrem k Michalu Davidovi. Když odcházel z pódia, vyčinila mu za to Davidova manželka Marcela, která ho podle Ondráčka prý udeřila pěstí do zad a údajně mu řekla: „Tak ty jsi to tady úplně pos*al.“ To Ondráčka vytočilo tak, že dokonce Marcelu málem fyzicky napadl, což nezůstalo bez odezvy a musela zasahovat i ochranka, jak zachytila redakce eXtra.cz.

Vondráčka pak nechal vyvést ven za asistence ochranky podnikatel Leon Tsoukernik. Společně muzikanta chytili a vyvlekli ho po schodech až ven za vstupní dveře.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy