Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Divoká módní značka, kvůli které stáli naháči frontu, útočí na Prahu: Podívejte se!

Takhle to v krámech s hadříky "Desigualu":http://www.modniguru.cz/?utm_source=clanek_extra_cz_2013_03_14 vypadá při jejich promoakcích.
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie

Možná máte ještě v paměti skandálek, kdy v Praze na Václaváku v červnu 2011 mrzlo přes noc tři sta naháčů, aby dostali zadarmo pár kousků oblečení značky Desigual, jejíž nová kolekce momentálně válcuje Česko. Zakoupit její nejatraktivnější kousky můžete na webu modniguru.cz

Desigual je ve Španělsku pojmem. Proslula po celém světě kontroverzními kampaněmi, které miluje bulvár a které se nebojí ostřejší kontroverze. Naposledy Desigual pobavil o Vánocích lesbickým spotem ke své kampani s názvem "Mám plán...", v němž účinkovaly postupně ve třech spotech tři páry, z nichž jeden tvořily dvě slečny.

"To, že Desigual je už delší dobu hitem v celé západní Evropě, rozhodně není nějaká marketingová fráze. Aktuálně přinášíme na český trh novou kolekci a zájem o ni předčil i naše nejoptimističtější očekávání," říká Jaromír Muchka, ředitel nákupního portálu modniguru.cz

Značku Desigual vymyslel před dvaceti lety tehdy čerstvě dvacetiletý Thomas Mayer, který už měl dost konzervativních osmdesátek a pustil se do projektu skutečně nekonvenční módy, která bude kvalitní, ale nebude stát ranec.

Když se podíváte na produkty značky, která právě vrhla na český trh pár dalších šílených kousků, hned pochopíte, proč si ji tak oblíbili mladí provokatéři.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Další články

Nejnovější kauzy