Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Divoká minulost Karlose Vémoly: Údajně mu hrozilo vězení za KŠEFTY S DROGAMI!

+ Dalších 37 fotografií
Střet se zákonem
Tím, že si odkroutil trest za mřížemi, se Karlos Vémola (33) netají. Stalo se to v době, kdy žil ve Velké Británii. Nejznámější český MMA bojovník si trvá na tom, že seděl za krácení daní. Podle britských médií ho však obvinili z pěstování marihuany a měl jít za to na rok sedět. Na velkofarmách tehdy policisté našli trávu za 660 tisíc korun, Vémola ale rezolutně popírá, že by s kšeftem s drogami měl cokoliv společného, a v Oktagonu dál řádí jako neporazitelný bijec!

Karlos Vémola (33) měl být podle britských médií v minulosti zapojen do kšeftů s drogami. Údajně pěstoval a přeprodával marihuanu v závratném množství. Prý mu hrozil rok za mřížemi, nejznámější MMA zápasník to ale odmítá.

Policisté tehdy při raziích na farmách měli najít marihuanu za 20 tisíc liber, v přepočtu zhruba 660 tisíc korun. „Byly tam také UV lampy a zavlažovací potrubí,“ informoval v lednu 2016 britský server International Business Times.

Samotný zápasník však o řečech o trávě nechce ani slyšet, „Já jsem ve vězení byl, těch obvinění bylo několik, ale nakonec jsem byl odsouzen pouze za krácení daní,“ řekl eXtra.cz Vémola. „Ta marihuana je nesmysl, mě s tím samozřejmě spojovali, rozsudek ale zněl jasně,“ dodal. Fakta, která přinesly britské servery, však hovoří jasně.

Podle webu MMA Fighting hrozil roční trest i Vémolově tehdejší partnerce Sarah Sharp (37). I to je podle Vémoly nesmysl. Navzdory temným stínům minulosti zůstává „Terminátor“ v Oktagonu neporazitelným a nezdá se, že by se na tom mělo cokoliv měnit.

Mohlo by vás zajímat

Další články