Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Divoká Kate Winslet slaví 45: S nahotou nemá problém, teď ale zašla ještě dál

Divoká Kate Winslet slaví 45: S nahotou nemá problém, teď ale zašla ještě dál
Zdroj: Warner Bros. Pictures / Barry Wetcher
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY
Známá a úspěšná herečka Kate Winslet dnes slaví své 45. narozeniny. Její fanoušci si ji pamatují především díky megahitu Titanic, ve kterém zazářila po boku Leonarda DiCapria. Její nejnovější rolí je postava Mary Anning v romantickém dramatu Ammonite, kde si dokonce vyzkoušela lesbické scény.

Kate Winslet se narodila v roce 1975 v anglickém Readingu. Už v jedenácti letech začala se studiem dramatu a v roce 1991 dostala premiérovou zajímavou roli v seriálu Dark Season. První velký úspěch sklidila díky filmu Rozum a cit, za který byla dokonce nominována na Oscara a Zlatý glóbus

Kate Winslet zářila v Titanicu

Obě ocenění ale získala až v roce 2008 – za roli ve filmu Předčítač. Zářila také ve snímku Nouzový východ či Steve Jobs. Největší slávu jí ale zajistil veleúspěšný film Titanic, který si vysloužil jedenáct Oscarů.

Kate Winslet v Titanicu hrála Rose, která se zamilovala do Leonarda DiCapria, tedy Jacka. V době, kdy měl Titanic premiéru, si ale procházela složitým obdobím, protože přišla o svou první velkou lásku Stephena Tredrea, který po natočení filmu podlehl rakovině kostí.

Kate, kterou britská královna Alžběta II. vyznamenala Řádem britského impéria, se však dokázala zamilovat znovu a v roce 1998 si vzala Jima Threapletona, s nímž má dceru Miu Honey. Jejich manželství ale dlouho nevydrželo, a tak se Kate v roce 2003 provdala za režiséra Sama Mendese, se který má syna jménem Joe Alfie. Před osmi lety se vdala znovu, tentokrát za Neda RocknRolla a společně se jim narodil syn Bear Winslet.

Nahota a Kate Winslet

Kate Winslet je stále velmi oblíbenou, ale také krásnou herečkou. Obdivuje ji i pánská část publika, které už v několika filmech ukázala své nahé tělo. Kate se svlékla například v Titanicu, ovšem ve svém nejnovějším filmu Ammonite, který natočil režisér Francis Lee, zašla ještě dál. Divákům totiž předvede i lesbické scény.

Romantické drama, které by se v kinech mělo objevit ještě letos, slibuje zajímavou podívanou. Kate se ve snímku objeví po boku šestadvacetileté herečky Saoirse Ronan, která hraje Charlottu Murchison, do níž se Mary Anning (postava Kate Winslet) zamiluje.

Kate Winslet režírovala lesbické scény

„Saoirse a já jsme to choreografovaly. Francis (režisér) byl nervózní a já jsem mu jen řekla: "Pojďme to vyřešit. Začaly jsme líbáním, pak prsa. Běž tam dolů, udělej to, a pak vylez zpátky nahoru,“ popsala Kate průběh erotické scény pro thesun.co.uk. „Cítila jsem se nejhrději, co jsem kdy při milostné scéně cítila. A zdaleka nejméně sebevědomá,“ dodala Winslet, která se na plátnech poprvé líbala už v roce 1994 ve filmu Nebeská stvoření.

Film Ammonite se odehrává ve čtyřicátých letech 18. století na pobřeží Dorsetu. Je inspirován životem samotářské lovkyně fosilií Mary Anning, jíž hraje právě Kate, která svou postavu dlouho studovala. Dokonce strávila měsíc s paleontologem, učila se místní dialekt a naučila se i kreslit. „Jedná se o intimní vztah stejného pohlaví v dobovém prostředí. Přesto se neskrývají, nemusejí utíkat a vyhýbat se společnosti. Jsou prostě zamilované a prostřednictvím tohoto spojení, které tvoří, zjistí, kým skutečně jsou,“ řekla o své roli. „Ženy té doby ve skutečnosti neměly vůbec žádný účel - měly se vdávat za muže. Mary neměla nic, aby se provdala za muže, který by ji vymanil z chudoby. Pokračovala v tom, co milovala, a v co věřila,“ dodala slavná herečka.

Související články

Další články