Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Divoká domácnost Marthy Issové: Je horká krev, po manželovi hází věci

Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
itálie

Před nedávnem na filmovém festivalu ve Varech prasklo, že se herečka Martha Issová (40) vdala za svého dlouholetého partnera, režiséra Davida Ondříčka (52). V pořadu 7 pádů Honzy Dědka režisér přiznal, že jejich soužití je někdy dost divoké. Issová má totiž syrské kořeny a horká krev se v ní nezapře.

Vztah herečky Marthy Issové (40) a režiséra Davida Ondříčka (52) je na jedné straně harmonický, ale na druhé to u nich občas připomíná italskou domácnost. Máme třaskavý vztah, ale troufám si říci, že jenom z jedné strany. Martha má syrské kořeny, občas se pohádáme, občas po mně něco hodí. Jednou mě polila pivem a já jsem ji požádal, jestli bychom mohli problémy řešit trošku po evropsku, prozradil režisér v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Martha Issová má opravdu syrské kořeny, její tatínek, režisér Moris Issa (76), se narodil v Sýrii. „Martha má ale dobré srdce, jednou po mně hodila notýsek, ale řekla, že předtím z něj vyndala tužku, aby mi nevypíchla oko,” dodal režisér.

Krásně se jim spolupracuje

V soukromí sice může jejich vztah působit poněkud divoce, ale v práci jsou oba profesionálové. „My máme to štěstí, že nám se spolu krásně pracuje, mohli bychom to používat jako partnerskou terapii. Za sebe musím říct, že pro mě je ta naše práce krásná a David je pro mě inspirativní. A i tím, jak mě dobře zná, mi poskytuje unikátní zpětnou vazbu. Samozřejmě v osobním životě spolu nemusíme ve všem souhlasit, ale během práce je to vše velmi harmonické,” uvedla před časem Martha Issová v rozhovoru pro Aha!.

Jejich nejnovější společný počin bylo natáčení filmu Zátopek, který měl premiéru právě na filmovém festivalu ve Varech. Ondříček snímek režíroval a Martha Issová si v něm zahrála Danu, manželku československého atleta Emila Zátopka.

Související články

Další články