Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Divoká dohra Výměny: Monice utekl partner, který jí vyhrožuje, psychicky se zhroutila

Divoká dohra Výměny: Monice utekl partner, který jí vyhrožuje, psychicky se zhroutila
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
výměna manželek
Další epizoda Výměny manželek byla opět napěchovaná emocemi... A navíc měla poměrně divokou dohru. Nejen hádka během závěrečného mezi osmi očima, ale i kojení dítěte od náhradní manželky vyvolalo další vlnu emocí. Pro redakci eXtra.cz promluvila Monika, která se ve čtvrtek dopoledne, pár hodin po odvysílání celého dílu, svěřila se slzami v očích, že od ní odešel partner Tomáš. Nechal ji tak napospas se dvěma malými dětmi.

Na včerejší kontroverzní díl Výměny manželek nikdy nezapomene. Možná do konce života si bude vyčítat, že do reality show vstoupila. Nejenže to na konci dílu schytala od náhradní manželky Veroniky, jež ji obvinila z toho, že se nestará o své děti, které se navíc vlastní mám bojí, zároveň poukázala na to, že nechává svou rodinu žít ve špíně.

Jak se redaktorovi eXtra.cz podařilo během telefonátu s Monikou zjistit, u ní doma mělo vše hodně smutnou dohru. "Psychicky jsem na tom špatně. Přítel mi po včerejším díle vyhrožuje a dnes ode mě odešel," řekla uplakaná Monika, která si postěžovala i na to, že nezvládá tlak od lidí, kteří se ke včerejšímu dílu vyjadřují na sociálních sítích. "Nepíší o mně nic pěkného," pokračovala maminka dvou dětí a v pozadí hovoru bylo slyšet, že děti s maminkou její špatný stav prožívají.

Monika se snažila držet. "Já vám ještě zavolám. Je mi psychicky hodně špatně, nezlobte se," omlouvala se Monika, která netušila, jakou vlnu nenávisti vyvolá účinkování v reality show. A už vůbec ne, že se jí po odvysílání dílu, v němž se objevila, rozpadne rodina.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy