Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Divoká Adéla válcuje internet! Ovládne i vyhlášení Slavíka?

Čerstvý padesátník Vláďa Hron si nadělil vánoční turné s filharmonií! Na něm se kromě stálic jako Ilona Csáková obklopí i řadou mladých hvězd a objevů, třeba zpěvačkou Adélou Částkovou (14), která bývá přirovnávána k nové Ewě Farné (23).

„S Adélou si zazpívám duet nejznámější z podání Robbieho Willamse a Nicol Kidman Something Stupid. Původně ho ale zpíval Frank Sinatra se svou dcerou Nancy,“ prozradil Hron, který si prý Adélu vybral poté, co slyšel její nový song Jak se poznat dá, a doslova ho uchvátila. S klipem k písničce teď Adéla boduje i v anketě Mattoni hvězda internetu, která je součástí Českého slavíka.

„Na spolupráci s Vláďou se moc těším, je to legenda zábavy a skvělý zpěvák. Vždycky mě bavilo, jak umí napodobovat snad všechny umělce. Naštěstí na duet potřebuje druhý hlas, což je moje klika,“ směje se Adéla.

Hron se celkově rád obklopuje mladšími ženami. Před pěti lety se oženil s o sedmnáct let mladší Michaelou. Kvůli té začal i cvičit a výrazně změnil jídelníček.

„Vynechal jsem cukr, bílou mouku a kravské mléko. Piju čaje, nepiju kávu, alkohol jsem nepil nikdy, a dávám si převařenou vodu, kterou si vozím v termosce s sebou. Takový jsem blázen,“ vypočítává s tím, že k tomu cvičí bikram jógu. Dvakrát týdně devadesát minut! „To víte, mám doma mladou ženu, které nechci ještě umřít,“ směje se.

Související články

Další články