Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Divočina ve Svatbě na první pohled: Pavel se úplně utrhl ze řetězu, míní Štěpánka

Divočina ve Svatbě na první pohled: Pavel se úplně utrhl ze řetězu, míní Štěpánka
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
reality show
Oblíbená reality show Svatba na první pohled je v plném proudu. Tři páry už byly oddány a čeká se na čtvrtý a poslední. Ne v každém manželství je to však funkční a vše jde jako po másle. To si užívá jen Štěpánka s Pavlem, kteří vyrazili na líbánky do prosluněného Řecka. A oba si jeden druhého moc užívají.

Kuchař Pavel Dlesk ze show Svatba na první pohled je veselá kopa. Samé vtípky, pošťuchování, ale stále srdce na dlani. Jeho společnost si nesmírně užívá rázná Štěpánka Hadenová, které je díky manželovi stále do smíchu. Mezi vším tím vtipkováním mají samozřejmě prostor i na nějaké důležitější a vážnější rozhovory. Většinou se však hlavně baví.

Štěpánka byla ze svého manžela překvapená

Na líbánky hned po svatbě vyrazili do romantického Řecka. Jeden večer zašli do jednoho z tamních barů, kde hrála živá hudba a v Pavlovi to probudilo chuť nesledovat okolí a zatančit si. Štěpánku tedy vzal za ruku a začali poskakovat a vlnit se. "Já jsem ho takhle ještě nezažila. On se fakt najednou úplně odvázal, byl tam jako macho. Bylo to hezký," pochvalovala si Štěpánka.

"Bylo mu jedno, jestli někdo na něj kouká, nekouká. Protože vždycky koukal, jestli na něj někdo kouká, měl tam ty zábrany, vždycky nějakej ten strach. Ale teď se úplně odvázal. Bylo to hezký, bylo to vtipný, fakt jsem se bavila," usmívala se manželka. Pavel pak dokonce své milé daroval dvě růže, čímž jí udělal velkou radost. Tak velkou, že došlo i na pořádného "hudlánka"!

Vydrží to takhle Pájovi a Štěpánce, až dorazí domů? Bude mezi nimi stále panovat tak dobrá nálada? Který pár je vám ze Svatby nejsympatičtější a komu dáváte velké šance? Napište nám své postřehy do komentářů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy