Klub Varna v Olomouci asi bude pěkná divočina. Bujaré večírky a alkohol tekoucí proudem, to vše a mnohem víc vás v tomto podniku rozhodně nemine.

Pokud budete mít štěstí, jako našich sedm statečných, kteří ke štěstí na toaletě přišli, možná tam zažijete i jinou jízdu. Dívka, která má sex s několika mladými muži na toaletě právě v klubu Varna, se stala hitem internetu. Tolik lásky za jednu party možná ještě nerozdala – video najdete ZDE.

Pokud jste ale z jiného kraje a libujete si v lepších hrátkách, nezoufejte, dojde i na vás. Ještě divočejší večírek si před lety užili hosté Varny, když se uprostřed noci odnikud vynořila skupinka Vietnamců s kuchyňskými noži a pustila se do hostů podniku.

Šlo o vyřizování účtů z potyčky z jiného klubu, která incidentu předcházela. Napadení jsou však toho názoru, že tato krvavá odplata byla trochu moc. Útočníci obklíčili skupinku, začali je sekat noži a údajně neměli kouska slitování. Z incidentu vyvázli naštěstí pouze zranění. Největší tržná rána jednoho z napadených měřila až dvacet centimetrů a vyžádala si chirurgický zákrok. Pachatelé byli souzeni před olomouckým krajským soudem.

Takže pokud nevíte, kam se o víkendu vrtnout a na Stodolní to nestíháte, v olomoucké Varně určitě bude o zábavu postaráno.