Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Divoch Salák si pěkně zavařil. Údajně napadl rozhodčí a hrozí mu distanc

Renomé ruské KHL dostalo další nepěkný políček. V zápase mezi Novosibirskem a Magnitogorskem rozhodl neregulérní gól, což přímo rozběsnilo naši hokejovou hvězdu Alexandra Saláka.

Zápas mezi Novosibirskem a Magnitogorskem se lámal v prodloužení, když se Novosibirsku nepodařilo úplně ideálně vyhodit puk z pásma.

Na ledě byl šestý hráč, který se navíc aktivně místo střídání zapojil do hry a tím dopomohl neregulérním švindlem k vítěznému gólu Magnitogorsku, který vsítil nestárnoucí Sergej Mozjakin.

Mnohem více se však nakonec mluvilo o amoku české brankářské hvězdy Alexandra Saláka.

Ten ihned vystartoval po rozhodčích, zasypal je sprškou pravděpodobně nepublikovatelných slov a podle některých zpráv dokonce lehce sekl pochybné rozhodčí hokejkou!

Jeho tým totiž požaduje opakování zápasu, a tak se soupeři pro změnu zaměřili na Saláka. „Žádat o anulování zápasu je jejich právo, ať jdou do toho. Ale je to směšné. Důvod, proč Sibir spustil tento humbuk, je nabíledni. Jde o jejich gólmana Saláka, který udeřil sudího hokejkou. Potřebují ho uchránit (od trestu), a tak hulákají a křičí, aby tato epizoda zůstala na druhé koleji,“ pravil viceprezident Magnitogorsku Genadij Veličkin.

A pokračoval s hodně tvrdým návrhem trestu „Přitom jde o velmi vážné provinění, zanesené v zápise o utkání. Jde o diskvalifikaci na pět utkání s podmínkou na dalších pět. Na toto je důležité zaměřit se.“

Zdá se, že Salákovi s KHL začíná docházet trpělivost. Minule si postěžoval na několikahodinové čekání na letišti, tentokrát byl jeho tým okraden zjevně neregulérním gólem.

Související články

Další články