Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Divoch Pavel ze show Svatba na první pohled svěřil Štěpánce šokující tajemství

Divoch Pavel ze show Svatba na první pohled svěřil Štěpánce šokující tajemství
Zdroj: Archiv
+ Dalších 5 fotografií
přiznání
Oblíbená reality show Svatba na první pohled už od začátku nabírá pořádně na obrátkách. Představily se již tři manželské páry a z pohledu fanoušků to klape pouze jednomu, a to temperamentní Štěpánce (31) s jejím manželem Pavlem (38), se kterým se už od prvního dne seznámení nebojí hovořit i o intimních věcech. To, že jsou k sobě otevření a upřímní, se opět ukázalo na jejich líbánkách, otevřeli totiž jedno vážnější téma, týkající se dětí a plodnosti, kdy se Pavel Štěpánce svěřil, že se nebojí, že by byl neplodný, protože už jednu partnerku v minulosti oplodnil.

Druhý představený manželský pár Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk z reality show Svatba na první pohled odjeli na pohádkové líbánky do slunného Řecka. Na rozdíl od zbylých párů to Štěpánce s Pavlem relativně klape a zažívají spolu spoustu srandy, užívají si společně strávených chvil a skutečně působí jako manželský pár, který se zná léta. Ač se novomanželé znají krátkou chvíli, nebojí se jako správný partnerský pár mluvit o jakémkoliv tématu, od těch lehčích až po ty nejintimnější.

Bývalou partnerku už Pavel jednou oplodnil

Na líbánkách v Řecku otevřeli i jedno velmi intimní téma plodnosti a dětí. Jednatřicetiletá Štěpánka se do dětí zatím nehrne, ale do čtyř let už by se maminkou ráda stala a Pavel s tím nemá problém. "U chlapa je to jiný, může i v 50 nebo 60, když má rychlý spermie," řekla otevřeně před Pavlem, který reagoval slovy: "Myslím si, že jsem v pohodě, měl jsem takový případ před několika lety, tak vím, že jsem plodnej." Štěpánku jeho slova zaskočila a čekala na jeho vysvětlení. "Ne, ne, nenechali jsme si to, prostě se to stalo, bylo to všechno takový komplikovaný, jak to bývá," vysvětlil Pavel.

Téma dětí ale neskončilo pouze u plodnosti a Pavel přišel s dalším překvapivým vyjádřením, že by jako muž a otec klidně zůstal na mateřské dovolené místo ženy. "Když by žena chtěla pracovat, měla by dobrou práci, tak se o rodinu postarám. A je mi jedno, co si kdo myslí, nebál bych se toho a byl bych pyšnej," řekl Pavel.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy