Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Divočák Robin Thicke se fotil s fanynkou a tvářil se jako slušňák. Zrcadlo za ním ale zachytilo, že jí osahává zadek, mrkněte do galerie!

Zdroj: archiv

Robin Thicke (36) byl až donedávna ve světě celkem neznámý zpěvák, který se hudebně prosadil jen ve své rodné Americe. To ale změnil megahit Blurred Lines, který vyšel na začátku léta a stala se z něj letní pecka číslo jedna a nejprodávanější singl, který okupoval první příčky hitparád rekordní počet týdnů.

Klip i text písně vyvolaly rozporuplné reakce, YouTube ho zabanoval, protože je příliš kontroverzní. Robin zpívá o ženách jako o zvířátkách, která potřebují zkrotit, a nestydatě je osahává a plácá po různých částech těla. V rozhovorech se následně hájil tím, že je naprosto věrný a milující manžel, tudíž si takovou věc ve videu klidně může dovolit.

Jeho image slušňáka mu ale poněkud pokazila fotografie s fanynkou, která se objevila na Instagramu Robin dívku přátelsky objímá, jenže když se člověk zadívá pozorněji, v odrazu zrcadla za nimi uvidí, kde přesně se nachází zpěvákova ruka. Tohle úplně nevyšlo.

Související články

Další články