Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Divočák Michal Hrdlička dál ztrapňuje svou lásku: Má tohle Karolína Plíšková zapotřebí?

To je švanda!
Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
Po opileckém skandálu v Karlových Varech, kdy to zkoušel na několik děvčat, se sporťák Michal Hrdlička (27) snaží své přítelkyni dokázat, že ji opravdu moc miluje. Jenže na to jde dost podivným způsobem. Divíme se, že ještě od něj neutekla. Zdá se, že na Karolíně Plíškové se také dají štípat třísky.

Ihned po bouřlivém mejdanu připravil Hrdlička pro Plíškovou usmiřovací dovolenou, kde ji také následně obdaroval prstýnkem.

Chvíli nato začal plnit sociální sítě společnými fotografiemi, aby všem ukázal, že se vlastně vůbec nic nestalo a jede se dál. Naopak Karolína ihned po zveřejnění Hrdličkovy eskapády všechny společné fotografie se svým seladonem odstranila a nutno podotknout, že ani po několika týdnech nové nepřidává. Znamená to něco?! Plánuje snad slavná tenistka namistrovaného a rozmazleného Hrdličku opustit?

Sporťák se snaží a dělá vše, co může. Poslední společný snímek z auta vyladil malůvkami á la květinové děti. Pravda, Karolíně rádoby vtipné brýle, šátek a malůvky moc nelichotí, naopak si troufáme říct, že právě chování Hrdličky a zveřejňování těchto trapností jí vůbec neprospívají, spíše ubližují. Ale o Karolínu se v tomto případě zřejmě vůbec nejedná.

Související články

Další články