Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Divočáci objevili v lese balíčky s kokainem: Rozházeli ho a vyšňupali

kokain
Stádu divočáků se podařilo v toskánských lesích nalézt lesní skrýš plnou kokainu. Místní policisté odhadují, že divočáci našli kokain zhruba za půl milionu korun. Informoval o tom server Independent. Divoká prasata část nalezené drogy rozházela po lese a zbytek vyšňupala.

Toskánským divočákům se povedl opravdu pěkný kousek. V místních lesích totiž objevili úkryt plný kokainu. Divoká prasata se rozhodla, že s drogou naloží po svém. Část kokainu rozházela všude po lese a něco dokonce vyšňupala.

Divočáci ale pomohli policii k dopadení pachatelů. Díky monitorovaným rozhovorům se policii podařilo zachytit, jak tři Albánci a jeden Ital naříkají nad ztrátou drogy. Podle místní policie se mělo jednat o kokain v hodnotě půl milionu korun.

V současné době policie vzala do vazby dva muže a zbylé dva do domácího vězení. Policie skupinku mužů už delší dobu sledovala právě kvůli podezření z obchodování s drogami.

Související články

Další články