Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

DIVNOLIDI V METRU: V hromadné dopravě lze potkat neuvěřitelné tvory! GALERIE

Zdroj: archiv
+ Dalších 33 fotografií
fotky
Cesta hromadnou dopravou může být občas velmi stresující. Existují ale i opravdu velmi světlé dny a obzvlášť do soupravy metra sem tam nastoupí jedinci, díky kterým se baví všichni cestující.

Cestování metrem je hektické. Často si není kam sednout, kolikrát ani není volná tyč, které by se člověk mohl chytit a stává se, že se do soupravy ani nevejdete. Ale napadlo by vás, že se v metru někdy setkáte s nosorožcem? V hromadné dopravě můžete často potkat jedince, kteří doma nestíhají vařit a jíst, osoby, které v kostýmu jedou na maškarní, ale jak často se setkáte například s výpravou do školy čar a kouzel v Bradavicích?

Metro samozřejmě není jediný dopravní prostředek, kde můžete na nejrůznější exoty narazit. Kupříkladu cestování letadlem může být při troše štěstí velmi úsměvným zážitkem. O divnolidech, které můžete potkat v letadle byste svým známým jistě vyprávěli ještě několik týdnů po výletu!

I tady v Česku se můžete setkat s podivíny, nicméně většinu z nich byste zřejmě potkat nechtěli. Málokdo je totiž zvědavý například na trčící bradavky obézní šedesátnice. Pokud si ale zrovna nesedne vedle vás, i na takovém případu se můžete velmi dobře pobavit.

My vám nyní přinášíme ty nejšílenější blázny, jejichž jízda metrem byla zdrojem zábavy pro všechny spolucestující!

Související články

Další články