Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Divná "Zoufalka" Eva ze SuperStar: Chtěla být slavná, teď jí hrozí vězení

Eva Feureislová v Superstar.
Zdroj: youtube.com

Střihači dalšího kola soutěže Česko Slovenská SuperStar 2013 si určitě opět smlsli na těch nejbizarnějších účinkujících, které by z castingů měli odvážet ve svěrací kazajce. Letošní ročník má dokonce dvě adeptky, které by z fleku mohly natočit parodii na populární americký seriál s pracovním názvem "Zoufalky". Jednou je porotkyně soutěže Ewa Farna (19), jejíž chování během porotcování už nadzvedlo z křesla nejednoho diváka.

Další kandidátkou je účinkující Eva Feureislová (23), která si pro tento ročník připravila hned celý koncept, jak přeskočit několik kol popularity a dostat se rovnou do médií. Před porotou se totiž představila jako přítelkyně bývalého přítele (hodně bývalé) zpěvačky Ivety Bartošové Domenica Martucciho.

Přestože se její pokusy dostat se na do povědomí bulváru, a udržet se v něm, tradují už od prvního kola reality show VyVolení, kdy se po jejím skončení snažila vetřít do přízně Michalu Frašovi, ani tentokrát se to Evě zatím nepodařilo. Vztah s Italem skončil a Eva se snaží o poslední záškuby slávy tím, že do médií hlásí bizarnosti z intimního života Martucciho, který na to musí reagovat, a tak jejich mediální přestřelka zřejmě ještě chvíli potrvá. Domenico se brání nařčení z nechutností, které Eva rozsévá novinářům, a chce podat žalobu.

Nejsmutnější částí z celého příběhu, zralého jako kandidáta na promítání na Festivalu otrlého diváka, je Evin zpěv. Naštěstí nekompromisní porotce Ondřej Soukup po několika sekundách projev kandidátky utnul. "Evo, ty bys postoupila jedině, kdyby byl tvůj přítel Mike Tyson a přišel nám sem rozbít hubu," dodal umělec.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články