Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Dívky v Love Islandu v ohrožení: Do vily se chystá hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee

+ Dalších 5 fotografií

V Love Islandu bude možná ještě pořádné horko! Do reality show má totiž namířeno i hvězda filmů pro dospělé Daisy Lee. Pornoherečka se na svém Instagramu totiž svěřila s tím, že by ji účast lákala a že se cítí jako stvořená právě pro tento typ pořadu. Slovo dalo slovo a netrvalo dlouho, než sdílela i svou potvrzenou přihlášku. Do hry by vstoupila jako tzv. bombshell, kterou si dosavadní účastnice dozajista ani ve snu nepřály.

Ačkoli je reality show Love Island již v plném proudu, televize Nova a příslušné Voyo stále lákají na účast. Zájemci se do pořadu stále mohou přihlásit jako tzv. bombshells. Diváci dozajista vědí velmi dobře, co tento “status” obnáší. Bombshells postupně přicházejí do hry a testují pevnost dosavadních vytvořených párů, mohou také vztahy rozbít a poslat tak někoho domů. A přesně to má v plánu hvězda filmů pro dospělé Karolína Urbanová, známá jako Daisy Lee.

Daisy Lee má namířeno do Love Islandu

Není divu, Daisy je čerstvě po velmi drsném rozchodu, o kterém jsme informovali, a jak navíc sama píše na svém Instagramu: “Já jsem pro tyhle reality shows jak dělaná.” Daisy se totiž svým fanouškům svěřila s tím, že by ji účast v Love Islandu dost lákala. K výroku navíc přiložila anketu, ve které její sledující měli rozhodnout, zda se má do soutěže skutečně přihlásit. Ihned získala desítky stoprocentních “ANO” hlasů.

Netrvalo dlouho a slovo dalo slovo. O pár minut později se Karolína pochlubila screenshotem odeslané přihlášky. Necháme se překvapit, jak toto dopadne, ale jedno je jisté: Ostatní účastnice by z Daisy neměly příliš velkou radost. Hvězda filmů pro dospělé byla před časem hostem pořadu Extra host, ve kterém se rozpovídala nejen o vztazích, kterých se týká i samotná reality show. Rozhovor si můžete pustit v náhledovném videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy