Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Dívky v Big Brotherovi se bouří: Jsou unavené z otravného Rolanda, obtěžuje nás to, tvrdí

Big Brother: Dívky jsou již unavené z otravného nedochůdčete Rolanda
Zdroj: Se souhlasem Televize Nova
+ Dalších 9 fotografií
BIG BROTHER

V domě Big Brothera již není nikdo, koho by rozebírali za zády. Tentokrát se večerní debata pomalu tvořící se aliance dívek stočila k Rolandovi, který má stupidní poznámky na ženy a spolubydlícím se svěřuje o svém sebeuspokojování. To dívky již nechtějí tolerovat, a proto dávají největší šance na vypadnutí v sobotním hlasování právě jemu. Doufají, že diváci si situací všímají. 

Je vidět, že reality show Big Brother nabrala na obrátkách a již se začínají objevovat nenápadné aliance. Jednu z nich tvoří z velké části jen dívky, a to Katrin, Zoe, Ella, Soňa, Barbara a mezi nimi i vetřelec Vítek. Ti na večerních dýcháncích rádi rozebírají jiné spolubydlící, zejména paní domu Terezu a dle nich úchylného Rolanda, který si dovoluje až moc.

Sexistické fóry

„Když Standa udělá fór, který je taky v podstatě úchylný, tak se tomu zasměješ, ale když Roland udělá tyhle podobný sexistický fóry, tak každý už jen protočí oči,“ začala Barbara sdílet své pocity. V tu chvíli se do debaty zapojily všechny dívky, a to obzvláště Zoe a Ella. Ty se shodly, že i přesto, že je Stanislav stále vtipný, podobný humor začíná být i z jeho strany nepříjemný.

Ella vyzdvihla i několik nepříjemných momentů. „Už mi to vůbec nepřijde vtipné, od začátku poslouchám, jaký je kanec a kolik jich měl. Minule, když došel ze zpovědnice, zase ukázal ten sexuální pohyb,“ začala spolubydlící Ella.


Něco ve víře ano a něco zase ne

„Hlavně, že nechtěl sedět jako katolík, nebo co to je za víru, a jíst v čepici, ale dokáže říkat nám a do kamery, že si vyhonil,“ zavzpomínala černovlasá kráska na chování Rolanda v minulých dílech, kdy si z důvodu své víry nechtěl u stolu sundat pokrývku hlavy. Zoe měl dokonce Roland nabídnout „vystříkání postele“, což už jí přišlo přes čáru.

Katrin se tak dostala opět do kolektivu

Mezitím Katrin, se kterou, jak jsme již psali, si přišla osobně popovídat maminka Tarika, se od té chvíle změnila a v kolektivu je o něco oblíbenější, než byla. Dokonce spolu s Tarikem oficiálně tvoří pár a došlo i na několik polibků v koupelně. I přesto, že první pár v domě se zdá být šťastný, diváci do kudrnaté brunety neustále šijí, že vztah nemyslí vážně. Soudí tak dle zvláštního postoje při líbání s Tarikem, kdy měla kráska ruce za zády a mladíka ani neobejmula.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Big Brother 2023

Reality show Big Brother 2023 odstartovala 13. listopadu 2023 na Voyo. V domě se sešlo 16 soutěžících, kteří budou bojují o výhru bezmála 2,5 milionu korun (100 tisíc Euro).

Kde sledovat Big Brother 2023

Show Big Brother běží 7 dní v týdnu a sledovat ji je možné jak na Voyo, tak i na Nova Fun.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy