Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Dívky, které streamovaly tragickou nehodu na Mostecku, se znaly jen pár dnů

Před nezodpovědnou jízdou se dívky znaly jen pár dnů.
+ Dalších 15 fotografií
Zdálo by se, že dívky, které streamovaly smrtelnou nehodu, byly velké kamarádky. Jenže otec přeživší dívky prozradil, že se znaly jen pár dnů.

Dvě dívky toužily po pozornosti a chtěly být hvězdami na Facebooku. Bohužel je nakonec proslavila tragická nehoda. Svoji šílenou jízdu na Mostecku vysílaly živě na Facebooku a ignorovaly mnoho pravidel silničního provozu. To se jim bohužel vymstilo. Divoká jízda skončila nehodou, při které řidička zemřela.

Zdálo by se, že obě dívky byly velké kamarádky. Ale znaly se hodně málo. „Dcera ji prý znala asi jen měsíc z práce. Moje paní mi tehdy řekla, že jela s kamarádkou. Je to stále čerstvý, je to divný,“ uvedl pro Blesk otec přeživší dívky.

Když jel na místo tragédie, tak se bál, jak je na tom jeho dítě. „Okamžitě, když jsem viděl to video, sedl jsem do auta a pádil jsem tam. Když mi pak dala policistka na místě informaci, že mám holku ve vrtulníku, to byl konec. Napadlo mě, že je to v háji. Nevěděl jsem, že ta druhá je taky Nikol,“ dodal otec, který je rád, že jeho dítě děsivou nehodu přežilo.

Mohlo by vás zajímat

Další články