Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Dívky, které bouraly a vysílaly online svoji smrt, rozdělily Česko: „Smrt si zasloužily, jely jako šílené, porušovaly předpisy,“ bouří se lidé!

+ Další 3 fotografie
Děsivá video se ve čtvrtek 6. července objevilo na sociálních sítích. V autě sedí dvě mladé dívky a dělají si legraci ze zákazů. Zpívají, natáčejí se u toho a volají kamarádům. Stále zrychlují a vůz dosahuje rychlosti 140 km/h. Poté najedou na patník a auto narazí do protihlukové stěny u autobusové zastávky. Jedna z dívek nehodu nepřežila. Video vzbudilo u Čechů velmi bouřlivé reakce. Jedni truchlí nad ztrátou dvou mladých životů, jiní zase dívkám smrt přejí. Další nevědí, na kterou stranu se přiklonit, ale v jednom mají jasno. Ještě že nezavinily smrt někoho dalšího.

Obrovská tragédie se stala ve čtvrtek 6. července, která si vyžádala jeden mladý lidský život. Tento případ se až velmi podobá tomu, který se stal na Ukrajině. S tím rozdílem, že Češky si nesedly za volant opilé jako Ukrajinky.

Bohužel v obou dvou případech dívky porušovaly předpisy a natáčely si svou bezohlednou jízdu, za kterou také zaplatily životem. V tomto případě má nehoda osobního vozu u Obrnic na Mostecku jednu oběť, a to mladou dívku, která řídila. Druhá byla převezena do nemocnice a podle slov jejího otce, který se vyjádřil na sociálních sítích, jsou zranění lehká a v pondělí by měla být propuštěna.

Video zachycuje celou cestu, kde je jasně vidět, že řidička se minimálně věnuje silničnímu provozu a spíše se zajímá o to, kolik lidí zrovna sleduje jejich online vysílání, a snaží se do kamery machrovat, jak nedodržuje předpisy a je jí to vlastně jedno.

"Už jedeme 120, během chvilky… 140. Teď teprve vyjíždíme z Mostu, sejdeme se za pět minut u Tesca, stíháš? Hele, kolik jedeš? Ty pi*o,…,“ zakřičí dívka. Poté následuje velký náraz, ale kamera běží dál až do příjezdu záchranářů a otce jedné z dívek.

Video začalo okamžitě kolovat po sociálních sítích a Češi bijí na poplach. Některé reakce jsou hodně přes čáru. „Necítím žádnou lítost. Jela jako dobytek, porušovala předpisy. Pustit volant a hrabat se v kabelce ? Několik dlouhých okamžiků nesledovat silnici, protože je nutné komentovat přímý přenos? Chce se mi napsat – o jednoho imbecila a potenciálního vraha za volantem méně, sorry.“

A další názory nejsou jiné. Lidé se rozčilují hlavně nad tím, jak jsou mladí lidé nezodpovědní a že bylo velké štěstí, že nezemřel nikdo další. „Představte si, že si takhle jedete na prodloužený víkend i s vašimi dětmi a narazí do vás takové dvě pipiny a zabijí třeba jedno z vašich dětí, mohou být rády, že zabily a zmrzačily jen sebe,“ píše se v komentářích.

Tohle video by mělo být výstrahou pro další mladé lidi, kteří by se chtěli chovat podobně nezodpovědně. Někteří lidé se dokonce shodují na tom, že by se toto video mělo preventivně promítat na všech základních a středních školách jako varování!

Mohlo by vás zajímat

Další články