Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dívku (†9) ve sprše zabila elektřina: Nevlastní otec (†32) zemřel při její záchraně

Zdroj: unsplash
Tragédie
Zmatení policisté ve Francii teď řeší záhadné dvojité úmrtí dívky (†9) a jejího nevlastního otce (†32). Holčička zemřela zasažením elektrického proudu ve sprše. Nevlastní otec se ji pokoušel zachránit a to mu bylo osudné. Jediný, kdo přežil, je matka (29).

Francouzská policie zahájila vyšetřování záhadných úmrtí. Proč? Počáteční zprávy tvrdí, že na místě této tragédie nebyly zapojeny žádné domácí elektrické spotřebiče.

Nešťastný moment započal, když nevlastní otec a matka slyšeli výkřiky, které vycházely z koupelny v patře. Ihned běželi nahoru, aby zjistili, co se děje.

Šokující moment, kdy zjistili, že jejich dítě je v ohromném nebezpečí. Viděli vodu na podlaze a popálenou sprchovou hlavici a ležící dívku ve vaně. Zpanikařený otec se ji ihned pokusil vytáhnout z vany do bezpečí. Ale jakmile se dívky dotkl, byl smrtelně zasažen elektrickým proudem.

Vyděšená maminka se při pokusu je zachránit pořádně popálila na rukou. I přes její zranění se jí podařilo vypnout proud. Než se však pokusila oživit rodinu, bylo už pozdě. Nemohla je zachránit.

Maminka zesnulé dívenky byla převezena do blízké nemocnice Royan na jihozápadě Francie. Nicméně policisté vyšetřují záhadnou nehodu, jež se odehrála. V blízkosti sprchy je údajně hodně zásuvek. Tragédie může také souviset s elektrickými zařízeními, která jsou spojena v souvislosti se stavebními pracemi prováděnými v domácnosti.

Související články

Další články