Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dívku (20) znásilnilo 6 hasičů: S jedním šla z vlastní vůle, pak se přidali další

Zdroj: unsplash.com
hrůza
Když se teprve dvacetiletá norská studentka vydala se svými dvěma kamarádkami do baru ve Francii, netušila, co se jí přihodí. Ten samý lokál navštívili i pařížští hasiči, kteří zapíjeli odchod jednoho ze svých kolegů. S jedním z nich se dívka seznámila a dobrovolně s ním odešla na požární stanici, kde ji pak dle její výpovědi několik dalších hasičů znásilnilo. Muži ve věku 23 až 35 let byli vzati do vazby.

V baru trávila norská studentka noc z pátku na sobotu, když se tam v sobotu nad ránem seznámila s jedním z hasičů. Okolo čtvrté hodiny ranní s ním měla odejít na požární stanici. Od tohoto bodu se výpovědi účastníků události liší. Studentka řekla, že s jedním z hasičů měla sex dobrovolně, pak ale přišli jeho kolegové a ti ji znásilnili. Prý přesně neví, kolik jich bylo, protože na místě byla tma. Vystrašená dívka se poté schovala na záchodě, kde ji rozklepanou a zděšenou našly její kamarádky, které mezitím na stanici dorazily také.

Mluvčí pařížských hasičů Gabriel Plus sdělil francouzským médiím, že skupina hasičů je dočasně postavena mimo službu. Pokud se prý podezření ze znásilnění potvrdí, projeví stanice maximální ráznost.

Když podezřelí předstoupili před vyšetřovacího soudce, ten nařídil jejich propuštění. Momentálně jsou vedeni jako zúčastnění svědkové, což je jakýmsi mezistupněm mezi svědkem a obviněným. Podle agentury AP je možné, že vyšetřující soudci nemají dostatek důkazů na předběžné obvinění.

Související články

Další články