Teprve devatenáctiletá Američanka Samantha Mears nejspíš nikdy nebyla úplně normální holka, ale po rozchodu s milovaným přítelem jí ruplo v bedně definitivně. Tento týden vzala mačetu a na nicnetušícího kluka si počkala u něho v pokoji, kam se vloupala.

Jakmile dorazil, strhla ze sebe kalhoty a s mačetou v ruce ho donutila k sexu. Později jí v tom chtěl zabránit, ale Samantha mu stále držela zbraň pod krkem. Dívka si potom úplně nahá sedla na postel a mačetou se oháněla, což přepadený kluk stihl vyfotit a snímky posloužily jako pozdější důkaz pro policii.

Aby toho nebylo málo, šílená expřítelkyně mu dopřála i třešničku na dortu v podobě pomočení se v posteli. Šílený incident se odehrál v americkém městečku Great Falls, upozornil na něj portál DailyMail.co.uk.

V nestřeženém okamžiku se napadenému klukovi podařilo přivolat policii. Samantha se strážcům zákona snažila namluvit, že byla unesena a obětí je ona. Nikdo jí to však neuvěřil, a tak skončila ve vazbě. Propuštěna může být na kauci ve výši jednoho milionu korun. Navrch dostala zákaz přibližování se k expříteli.